Skocz do zawartości

zestaw kluczy


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> jakiej firmy możecie polecić solidny zestaw kluczy, ale nie za drogi

> WURTH

> BETA

> PROXXON

> SATA

> JONNESWAY

To zależy ile chcesz wydać. SATA i WURTH to wyższa liga niż pozostałe i cenowa i jakościowa.

Wszystkie podane z naddatkiem wystarczą. Ja akurat mam coś i z BETY i Proxxon i Jonnesway. Faktem jest, że grzechotka Rotary Proxxona się rozsypała. A nie była katowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To zależy ile chcesz wydać. SATA i WURTH to wyższa liga niż pozostałe i cenowa i jakościowa.

max 500 zł

> Wszystkie podane z naddatkiem wystarczą. Ja akurat mam coś i z BETY i Proxxon i Jonnesway. Faktem

> jest, że grzechotka Rotary Proxxona się rozsypała. A nie była katowana.

czytając opinie ludzie właśnie bardzo chwalą grzechotki PROXXA hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> max 500 zł

Tu sam musisz zdecydować, wiedząc czego oczekujesz, bo o jakim "komplecie kluczy" mowa? Za tą cenę nie kupisz raczej dużego kompletu żadnej z tych marek. Ja dwa lata temu ponad ten budżet płaciłem np. za 5 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką FACOMa

> czytając opinie ludzie właśnie bardzo chwalą grzechotki PROXXA

Klasyczne pewnie tak. Wyglądają solidnie. Ja miałem model "rotary" z obrotową rączką i to nie zdało kompletnie egzaminu rozsypując się po 3 latach, a więc po gwarancji. A używałem to prywatnie, racze sporadycznie i zdecydowanie bez katowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu sam musisz zdecydować, wiedząc czego oczekujesz, bo o jakim "komplecie kluczy" mowa? Za tą cenę

> nie kupisz raczej dużego kompletu żadnej z tych marek. Ja dwa lata temu ponad ten budżet

> płaciłem np. za 5 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką FACOMa

np. SATA, PROXXON, BETA.

FACOM czy np. GEDORE to inna liga i zarazem cena ok.gifzlosnik.gif

> Klasyczne pewnie tak. Wyglądają solidnie. Ja miałem model "rotary" z obrotową rączką i to nie zdało

> kompletnie egzaminu rozsypując się po 3 latach, a więc po gwarancji. A używałem to prywatnie,

> racze sporadycznie i zdecydowanie bez katowania.

ok.gifrozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O chyba jest ciut taniej niż kiedyś Jakościowo SATA ma ciut lepsze opinie więc ja bym szedł w tą

> stronę

wybór padł jednak na zestaw SATA 09014 120elementów ok.gif

zobaczymy co to teraz SATA jest warta zlosnik.gif ciekawi mnie podejście SATy w sprawie tej dożywotniej gwarancji do zwykłego klienta hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.