Skocz do zawartości

Na ile może być wyceniona szkoda przez PZU?


trzeci2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałem stłuczkę pewna Toyota nie wyhamowała i wjechała mi do kufra. Moje auto (Mazda 626 z '95 roku). Uszkodzenia mojego auta sa takie: połamany zderzak, pognieciony pas tylny, skrzywione dwie podłużnice (w dwóch miejscach każda ), pognieciona klapa, drzwi tylne kiepsko się otwierają i zamykają. Przednie prawe drzwi gorzej się zamykają, skrzywione fotele przednie itp. Na ile PZU może wycenić takie uszkodzenie? Czy będzie szkoda całkowita. Dodam że auto jeździ i ogólnie jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Miałem stłuczkę pewna Toyota nie wyhamowała i wjechała mi do kufra.

> Moje auto (Mazda 626 z '95 roku). Uszkodzenia mojego auta sa

> takie: połamany zderzak, pognieciony pas tylny, skrzywione dwie

> podłużnice (w dwóch miejscach każda ), pognieciona klapa, drzwi

> tylne kiepsko się otwierają i zamykają. Przednie prawe drzwi

> gorzej się zamykają, skrzywione fotele przednie itp. Na ile

> PZU może wycenić takie uszkodzenie? Czy będzie szkoda całkowita.

> Dodam że auto jeździ i ogólnie jest OK.

jedyne co Ci sie placa jesli checesz tym autem pojezdzic to wstawienie go do jakiegos ASO... na bezgotowke bo jesli pzu nie "skasuje" auta to wyplaci takie marne "grosze" ze nie uda Ci sie nawet zderzaka kupic i pomalowac a jesli "skasuje" to tez dostaniesz tyle ze niebedziesz wiedzial czy sie smiac czy plakac sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów że auto ogólnie jest ok jak z tego co napisałeś wniosek jest taki że póki co to jeżdżąca trumna. To że silnik na chodzie (a jak miałoby być inaczej jak auto w d*** dostało) nie znaczy że reszta nie ma znaczenia i cuś tam się "poklepie".

Jak aż ci do przednich drzwi doszło to wolę nie oglądać geometrii rozstawu osi sick.gif

Wszystko ci wyceni rzeczoznawca. My tu wróżkami nie jesteśmy żeby ci sypnąć jakąś kwotą nie widząc auta na oczy niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.