Skocz do zawartości

Pytałem o Golfa a teraz zapytam o Opla Kadeta GSI


Pepcio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na oku Kadeta Gsi jak sie wydaje z dobrych rąk i w świetnym stanie.Jak ten samochód się sprawuje?Jakieś typowe usterki (oprócz korozji)?Czy były w kadetach montowane silniki 2.0 8v 136 KM? Z tego co wiem to moce były dwie - 115 w wersji 8 zaworowej i 150 w 2.0 16v.Jak z trwałoscią zawieszenia,skrzyni biegów itp? Waham sie co do wybory autka dla siebie na dłużej(2-3 lata) nie ukrywam że legenda Gsi mnie kusi i to bardzo.Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję.Pozdrawiam 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem możliwość pojeździć kilka dni samochodem kolegi i był to właśnie kadett, z tym że z silnikiem 1,6... i jeździło się całkiem przyjemnie... rdzy ciut było w okolicach progów - ale znośna ilość, nie tam dziura na wylot czy coś podobnego... ale silnik jak na taką pojemność dobrze sobie radził z tym autkiem i nie było widać po nim upływu lat... smile.gif

pozdro cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam na oku Kadeta Gsi jak sie wydaje z dobrych rąk i w świetnym

> stanie.Jak ten samochód się sprawuje?Jakieś typowe usterki

> (oprócz korozji)?Czy były w kadetach montowane silniki 2.0 8v

> 136 KM? Z tego co wiem to moce były dwie - 115 w wersji 8

> zaworowej i 150 w 2.0 16v.Jak z trwałoscią zawieszenia,skrzyni

> biegów itp? Waham sie co do wybory autka dla siebie na

> dłużej(2-3 lata) nie ukrywam że legenda Gsi mnie kusi i to

> bardzo.Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję.Pozdrawiam

Kolega miał jakiś czas takiego kadetta i powiem szczerze, że jest to udane autko. Oprócz bajerów wersji gsi (elektroniczna deska rozdzielcza) całkiem przyjemnie sie tym jeździ no i silnik bardzo dynamiczny. pozdro 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był też taki silnik w Kadetach (130KM nie 136) jego oznaczenie to 20SEH, od "zwykłego" 8v(20NE) miał inne tłoki i inny wałek. Sam chciałem kiedyś takiego kadecika kupować ale w końcu trafiłem coś nowszego. Mały, lekki superzamiatacz devil.gif można nim "leczyć" sporo mocniejsze furki... Tylko problemy z korozją mogą być... no ale o jak w większości opli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.