Skocz do zawartości

147 - zmiana radia


Rylu

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem już dość oryginalnego radia i braku usb i postanowiłem zmienić. Rok temu do tego się przymierzałem ale mnie kumpel odwiódł bo mówił, że słabo bedzię to wyglądało. Chciałem dopasować radio do kokpitu udało mi się wybrać LG. Kupiłem ramkę mam mały kłopot, żeby to ładnie spasować ale to mniejszy problem tak jak brak sterowania z kiery. Najgorsze jest to, że radio za każdym razem po wyłączeniu silnika się resetuje sick.gif jest szansa to obejść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne rozterki mam i ja ze swoją poliftową 156. Też chce(chciałem?) zmienić radio, ale... mam sterowanie radiem z kierownicy i przy wypatrzonym Pioneerze w sklepie mi zaproponowano adapter do sterowania za 450zł. I rowniez mam obawy co do wygladu po takim upgreadzie. Chyba skonczy sie na tym, ze go nie zmienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobne rozterki mam i ja ze swoją poliftową 156. Też chce(chciałem?) zmienić radio, ale... mam

> sterowanie radiem z kierownicy i przy wypatrzonym Pioneerze w sklepie mi zaproponowano adapter

> do sterowania za 450zł. I rowniez mam obawy co do wygladu po takim upgreadzie. Chyba skonczy

> sie na tym, ze go nie zmienie...

U mnie siadł laser i nie nadawało się do naprawy ale powiem Ci tak: żałuje, że nie zrobiłem tego od razu tak jak chciałem smile.gif wygoda usb bije funkcjonalność sterowania z kiery a jakość dźwięku też jest lepsza ok.gif Ramka 15 zł, przedłużka wtyku anteny 5 zł smile.gif

taką odpowiedź otrzymałem na alfaholikach :

Przerabialem ostatnio ten temat u siebie. W wiązce kabli jest niestety tylko staly plus, nie ma rozlaczanego. Masz 2 opcje: stałe zasilanie radia nawet bez kluczyka, albo gasniecie radia po wyłączeniu kluczyka. Do 1 opcji wystarczy zmostkowac dwa kable podtrzymanie pamieci i staly + pod zasilanie radia.

W drugiej opcji musisz pociągnąć plus po przekreceniu kluczyka np z zapalniczki i dajesz go na główne zasilanie radia a staly plus dajesz na podtrzymanie pamięci. Ja tak zrobiłem i to rozwiązanie wydaje mi się lepsze, nie trzeba pamiętać o gaszeniu radia za każdym razem

U mnie to tak na szybko włożone radio muszę to ładnie spasować

1c8cda8505e3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.