Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Rylu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Rylu odpowiedział Bravus na temat - BMW
    Długa historia 😉
  2. Rylu odpowiedział Bravus na temat - BMW
    I tak i nie 😉 robiłem tam e91 i mam swoje przemyślenia.
  3. Rylu odpowiedział Bravus na temat - BMW
    Bumier dostał nowe buty na lato ☺️ Dopasować pod xdrive fajne koło nie jest tak łatwo. Przód dość mocno jest wysunięty. W ciągu roku auto zrobiło trochę ponad 10 tyś km, obecny przebieg ~132kkm. W styczniu wymienione amorki z przodu Sachs, w maju planuję serwis olejowo-filtrowy. Zastanawiałem się na chipem, ale nie mogę się zdecydować.
  4. Rylu odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    Może wyjątek od reguły, ale teraz studiuj każde 2.0 tfsi z początków produkcji po kodzie żeby nie utopić...nagary, rozrządy i picie oleju. Koelga szuka auta bezproblemowego jak poprzednie 1.8t
  5. Rylu odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    To za dużego wyboru nie ma 1.8T to albo a4 b7, exeo. Ale jeśli woli mniejsze to ibiza 6L 1.8T albo polo gti 1.8t 4gen. W leonach 2 nie bylo nic sensownego jeśli chodzi o bezawaryjny i dynamiczny silnik.
  6. Rylu odpowiedział Bravus na temat - BMW
    Auto dostało po zakupie pełny serwis olejowo filtrowy, usunięte klapki, nowy kompresor klimy, nowy akumulator, wahacz, tulejke, czujnik na listwie wtryskowej. Ogarnąłem wnętrze skóry itd. Na przyszły sezon wleci lepsze koło 🙂 E91 sprzedało się jednego dnia.
  7. Rylu odpowiedział Bravus na temat - BMW
    Po długich poszukiwaniach 330xd jednak do 3ki dołączyła 530xd lci. Trójka za jakiś czas będzie do sprzedania.
  8. Rylu odpowiedział Bravus na temat - BMW
    2.0d 163 KM manual, navi, panorama dach, grzane zadki
  9. Rylu odpowiedział kravitz na temat - Motokącik
    O i sory za pomyłkę. Faktycznie w TT 2 był 3.2 vr6.
  10. Rylu odpowiedział kravitz na temat - Motokącik
    Jest wtrysk, nagar i bardzo "tani rozrząd"
  11. Mondeo z tego bym wybrał.
  12. Rylu odpowiedział goden na temat - Motokącik
    Wziąłeś bumiera?
  13. Rylu odpowiedział dobromir na temat - Motokącik
    Kumpel przyprowadził a4 b8 2.0tsi 2011 zderzak błotnik, róg maski wywalona poducha kierowcy, pasy do regeneracji. Wyszła na gotowo 35 tyś.
  14. No i będzie coś ciekawszego niż podstawowy diesel. 2.0 TBi 280 KM 4x4 albo dyszel 210 KM http://www.autoevolution.com/news/alfa-romeo-giulia-veloce-leaks-out-with-280-hp-20-turbo-and-210-hp-22-diesel-111368.html
  15. Bierz 2 komplet alu ale 17 jeśli wejdą kumpel kupił na 19tkach rsa i też szuka czegoś na zimę. Jednak ja chyba bym kupił poza salonem.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.