Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

goden

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeżeli chodzi o asystentów jazdy maździe cx60 to też pozostawiają wieeeele do życzenia. Nadwrażliwe, a jak faktycznie powinny zareagować to przysypiają [emoji6] Ale spalanie bardzo sympatyczne - na zwykłych kryjówkach spokojnie w okolicach 5 bez szaleństw, na a i s z tempomatem na 140 pod 8. Wysłane z mojego motorola edge 50 neo przy użyciu Tapatalka
  2. Mnie wypychano z oblodzonego płaskiego czystego parkingu - każdy inny kierowca zabrał swojego bombelka z treningu i pojechał do domu, tylko ja zostałem z moim wspaniałym nowym służbowym samochodem idź Pan w pizdu z takim napędem - samo auto nie najgorsze - ale sam bym za nią nie dał więcej niż 200kzł w wersji oczywiście 4x4 - bo 4x2 to strach kupować.
  3. Mam CX60 z napędem na tył - nie życzę nikomu tym jeździć, ja niestety muszę, bo to służbowy wybór... W miarę dobrze jest tylko na suchym, na wilgotnym już trzeba mocno uważać. Napęd na tył i ciężki przód powoduje, że praktycznie każde mocne przyspieszenie powoduje zerwanie trakcji W zimę wypychali mnie inni użytkownicy z płaskiego ale zalodzonego parkingu Jak jechałem na narty do Austrii to dla bezpieczeństwa wziąłem Toyotę corolle - także tego...
  4. I bagażnik jak w w audi a1😂
  5. goden odpowiedział Marcin79 na temat - Motokącik
    kiedyś taki myk robiłem - obdarowany nic nie płaci. Ty jak darujesz nie masz przychodu więc dochodowy omijasz, ale vat trzeba zapłacić - zgodnie z szacowaną wartością na umowie darowizny
  6. goden odpowiedział Marcin79 na temat - Motokącik
    Możesz darować, wpisać wartość darowanego pojazdu i zapłacić od tego vat
  7. To jest właśnie kwintesencja forów - co innego doradzać, a jak przychodzi szara rzeczywistość i potrzeba głosowania własnym portfelem to inaczej się śpiewa, najczęściej cienko Żeby było na temat - ja bym brał corolle - zupełnie bezproblemowy sprzęt, jak trzeba to nawet lekko używaną.
  8. Mam służbowo 2.0, 196km, jeździłem też 2 tygodnie 1.8. Do miasta bym nie dopłacał - na trasy już bym się mocno zastanawiał, bo przy dynamicznym stylu jazdy to jednak czuć różnicę, że 1.8 jest słabszy np przy wyprzedzaniu itp.
  9. Wcześniej mieliśmy swifta 1.2, i on palił jednak odczuwalnie mniej, ale nie miał aplikacji więc cholera wie ile. Wysłane z mojego motorola edge 50 neo przy użyciu Tapatalka
  10. Ja nie wiem [emoji16] moja ma do pracy chyba 8km, więc dniówka wychodzi tak [emoji16] Wysłane z mojego motorola edge 50 neo przy użyciu Tapatalka
  11. To już spalanie z klimą i z DSG [emoji6] Wysłane z mojego motorola edge 50 neo przy użyciu Tapatalka
  12. Zawsze jak czytam o niskim spalaniu turbo benzyn np 1.0 TSI Volkswagena w mały miejskim aucie to wstawiam zrzut z aplikacji auta mojej żony [emoji16] Wysłane z mojego motorola edge 50 neo przy użyciu Tapatalka
  13. Forma płatności: przelew - baba chciała potwierdzenia przelewu. W sumie się jej nie dziwię, mLeasing np wystawia fakturę i mogę od razu biec do urzędu rejestrować - mimo że jej nie opłaciłem.
  14. Ode mnie kiedyś urząd chciał potwierdzenia przelewu jako załącznik do faktury zakupowej. Nie miałem z tym problemu więc nie walczyłem z nimi. Chcieli - dostali i tyle.
  15. goden odpowiedział m1chu na temat - Motokącik
    Dużo palą😉

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.