Skocz do zawartości

Sciąna boczna z plandeki


eryko

Rekomendowane odpowiedzi

Panie , Panowie

Czy podpowie mi ktoś jak coś takiego zaznaczonego na czerwono może się nazywać , przeczytałem chyba cały internet i za chiny nie mogę znaleźć . Potrzebuję przyczepić plandekę na ścianę drewutni tu fotka jakiejś altany ale zasada podobna plandeka ma oczka co 50 cm o średnicy tylko 1 cm , może macie jakiś patent aby zrobić jakies zgrabne zapięcia takiej plandeki .

287993636-plndeka_1.jpg

post-9174-14352526485914_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.pl/search?q=oczko+pla...mp;ved=0CDEQsAQ

> Panie , Panowie

> Czy podpowie mi ktoś jak coś takiego zaznaczonego na czerwono może się nazywać , przeczytałem chyba

> cały internet i za chiny nie mogę znaleźć . Potrzebuję przyczepić plandekę na ścianę drewutni

> tu fotka jakiejś altany ale zasada podobna plandeka ma oczka co 50 cm o średnicy tylko 1 cm ,

> może macie jakiś patent aby zrobić jakies zgrabne zapięcia takiej plandeki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://allegro.pl/oczko-12-mm-100-sztuk-do-plandek-namiotow-banner-i4671921124.html

> Ew. Idź z plandeką tam, gdzie robią bannery reklamowe - może za drobną opłatą "okują"

Jemu nie chodzi o oczka tylko o coś co przełoży przez te oczka(zapinki jakieś?), albo ja źle zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebuję przyczepić plandekę na ścianę drewutni

> tu fotka jakiejś altany ale zasada podobna plandeka ma oczka co 50 cm o średnicy tylko 1 cm ,

> może macie jakiś patent aby zrobić jakies zgrabne zapięcia takiej plandeki .

Ja bym zwykłe oczka powstawiał i przeciągnął sztywny drut/linkę. Trzymałoby na całej długości a nie tylko punktowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> https://www.google.pl/search?q=oczko+pla...mp;ved=0CDEQsAQ

> > może macie jakiś patent aby zrobić jakies zgrabne zapięcia takiej plandeki .

panowie oczka to ja mam w plandece jak pisałem średnica wewnętrzna 10 mm ja potrzebuje takie przetyczki które przykręce do ściany drewutni na to założę plandekę i powiedzmy przetknę sznurek , ale tu jest "ale" jak coś takiego się nazywa, a do tego zdaje mi się że 1 cm takie coś będzie ciężkie do dostania bo do przyczep samochodowych to coś takiego to znalazłem ale tam są potrzebne oczka ok 2 cm.

już sobie wymyśliłem ze wkręcę w drewutnie śruby dwugwintowe

i dam zwykłą nakrętkę z podkładką a tam gdzie będę otwierał drewutnie powiedzmy nakretkę motylkową , ale to i tak trochę uciążliwe jak będzie mróz i odkrecaj nakrętkę w rekawicach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.