Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kaizeniuniek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak mieszkałem na ogrodzonym osiedlu z brama na pilota, to praktycznie nikt nie używał furtki - wszyscy właściciele pilotów otwierali bramę chociaż nie miała funkcji "furtka". Furtką wpuszczali/wypuszczali tylko gości i listonosza. Ale w domku jednorodzinnym da się to też załatwić bramą. Więc furtką bym się nie przejmował - ale AFAIK musi być bo tak przepisy wymagają (to znaczy przynajmniej w projekcie musi być).
  2. Pewnie. Można sobie DR wydrukować na drukarce. Jak ktoś zapyta, czy można wziąć kabriolet który sobie stoi z kluczykami w stacyjce to odpowiesz że tak? Dla mnie brak legalnej metody oznacza, że się nie da. To właśnie nazywa się pusta faktura (na usługę, która nie została wykonana). Znam takie sytuacje, gdy wystawiający puste faktury (tzw. sprzedaż kosztów) wpadł i po całej Polsce nabywcy mieli problem i kontrole. Tu sytuacja jest dokładnie taka sama z podatkowego punktu widzenia. Do tego dochodzi celowe działanie i poświadczenie nieprawdy w celu uzyskania korzyści.
  3. I spałbyś spokojnie wiedząc, że ktoś wystawił lewą fakturę? I jak się ogłasza w necie? Jeszcze można zostać oskarżonym o oszustwo, jak wyjdzie afera. Tak, to można kupować klejenie kafelków - a tu zostają wyraźne ślady i łatwo to udowodnić, choćby przy okazji kontroli skarbowej. No i o tym pisałem, że jak już jest wpisane w DR, to można instalką wachlować.
  4. A faktura? Też wymagają. A skąd świadectwo? Na nim dane pojazdu w którym został wykonany montaż i podpis mechanika? I na nim są numery seryjne - u mnie parownika i zbiornika.
  5. Problem jest, bo musisz mieć kwity na montaż żeby wbić do dowodu. Jak już masz wbite, to możesz przekładać.
  6. Pewnie wystawiają stosowną fakturę i homologację. Ale ja bym się bał, bo jak złapią takiego (a jest na to spora szansa, jak się ogłasza w internecie), co wystawiał lewe faktury, to klientela też ma kłopoty. Jak ja szukałem takiego, co mi zalegalizuje to nikt nie chciał - w tym qmple, z którym 12 lat do jednej klasy chodziłem z czego parę w jednej ławce siedzieliśmy. W końcu ze starych bebechów tylko butla została dzięki duplikatowi homologacji na nią. Ale teraz to nie wiem, czy i to przejdzie, bo chyba przy badaniu technicznym przypisują butlę do samochodu.
  7. Jak nie masz w swoim aucie LPG, to teoretycznie nie zalegalizujesz przekładki, bo do tego potrzebna jest faktura na montaż i homologacja na całość. Chociaż byli tu tacy, co twierdzili, że się da znaleźć takiego, co wystawi kwity. A co do przeglądu, to pół biedy - mi się policjanci czepili przy rutynowej kontroli, że jest wlew, a nie ma LPG wbitego w dowód. I chcieli zatrzymać dowód za niezgodność ze stanem faktycznym.
  8. Producenci PUR otwartokomórkowej zalecają montaż folii paroizolacyjnej od wewnątrz i paroprzepuszczalnej od zewnątrz. Dokładnie tak, jak w ciepłym montażu okna. Po co to robią, podnosząc koszty swojego rozwiązania a nie będąc nawet producentem folii?
  9. https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20161019081932&SearchText=vintage+lock
  10. Nawet, jak masz 110m obwodu okien x2 rodzaje taśmy to wyjdzie z 600, no, niech 800 zł n taśmę. Większość to robocizna. A, tylko upewnij się, czy oby na pewno mają na myśli taśmy paroprzepuszczalną i paroizolacyjną - a nie montaż na taśmie rozprężnej czy w warstwie ocieplenia. Bo wtedy cena robi się rozsądna (ale czy się zwróci, to osobna kwestia).
  11. Od przewiewu to jest wentylacja. Jak jest mechaniczna, to najlepiej jakby cały budynek był idealnie szczelny. Jak grawitacyjna, to od tego są nawiewniki.
  12. Bez taśm pianka z roku na rok będzie traciła właściwości. Z taśmami - przeżyje do wymiany okien bez znacznego pogorszenia parametrów. Ale czy się opłaca, to trudne pytanie. W necie same artykuły sponsorowane przez montażystów albo pisane przez fanatyków i wierzących. Chyba jedyny w miarę operujący liczbami, jaki znalazłem: http://oknotest.pl/montaz-okien/cieply-montaz-czy-to-sie-oplaca Ale też w wielu miejscach naginane założenia na korzyść ciepłego montażu. Ale z drugiej strony nie uwzględniają pogarszających się parametrów pianki, w której skrapla się para i zamarza. Wątpię, by 3K zł się zwróciło w kosztach ogrzewania przy 11 oknach. Ale to moja wiara, a nie wyliczenia. Pozostają jeszcze kwestie funkcjonalne. Ja bym negocjował - z 1,5K bym pewnie dopłacił. Więcej raczej nie. Ale to jeszcze kwestia czym bym ogrzewał - przy PC pewnie nawet 1000 zł by mi się nigdy nie zwrócił.
  13. Tynk nie jest paroszczelny. Więc będzie się skraplała woda w piance i ta ulegnie degradacji. Bawienie się z taśmą zabiera sporo czasu - czas montażu można policzyć x2. Więc dużo jest robocizny, bo sama taśma szczególnie droga nie jest. Ale pół dniówki czy dniówka ekipy swoje kosztuje. Fajerwerków nie zauważysz. Bo różnice rosną z czasem. Niby poprawia szczelność od nowości (ale to trzeba dużą różnicę ciśnień, wtedy w czasie testów kamera termowizyjna coś pokaże). Ale przede wszystkim poprawia żywotność pianki.
  14. 2 minuty z papierem ściernym i 2X2 minuty z klejem epoksydowym i już z 6 cykli wytrzymało.
  15. No, to wygląda na niezłą tandetę. Wrzuć fotki, jak wyglądają okucia. Przecież to musi się wygiąć wcześniej czy później, jak nie ma docisku na górze i na dole (nawet w oknie o wysokości 40cm) a często jeszcze pomiędzy.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.