Skocz do zawartości

Halogen s SC II do SC I


WaWeR

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na prawdę nie o sam halogen się rozchodzi, a o wstawienie dziennych.

P-mglowych (przednich) nie używam, nie używałem i używać pewnie nie będę. Chcę w to miejsce wstawić DRL. I są takie ładne, Magnetti MArelli na LED, ale do Właśnie SC II/ Megane II.

Czy, widział ktoś, czytał ktoś a może i miał ktoś reflektory DRL z właśnie Megane/SC II w np Megane lub SC I ?

A może są takie okrągłe gotowce, tylko ja nic o tym nie wiem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tak na prawdę nie o sam halogen się rozchodzi, a o wstawienie dziennych.

> P-mglowych (przednich) nie używam, nie używałem i używać pewnie nie będę. Chcę w to miejsce wstawić

> DRL. I są takie ładne, Magnetti MArelli na LED, ale do Właśnie SC II/ Megane II.

> Czy, widział ktoś, czytał ktoś a może i miał ktoś reflektory DRL z właśnie Megane/SC II w np Megane

> lub SC I ?

> A może są takie okrągłe gotowce, tylko ja nic o tym nie wiem

ale to sie tak nie da frown.gif

w SC I masz pod katem scięty halogen a w SC II sa juz proste takie same jak u mnie smile.gif:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to sie tak nie da

> w SC I masz pod katem sciaty halogen a w SC II sa juz proste takie same jak u mnie smile.gif

Wizualnie to mi to wpływa na puder.

Chodzi o solidne zamontowanie, z naciskiem na solidne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wizualnie to mi to wpływa na puder.

> Chodzi o solidne zamontowanie, z naciskiem na solidne

jakby mialo byc solidnie to trza dorwac halogeny od SC I i wywalic wszystko ze srodka i zostawic mocowanie do zderzaka i do tych halogenow zamocowac te MM smile.gif to samo robilem w poprzednim aucie smile.gif bo tez halogeny bylo pod katem frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakby mialo byc solidnie to trza dorwac halogeny od SC I

Mam zlosnik.gif

> i wywalic wszystko ze srodka i zostawic

> mocowanie do zderzaka i do tych halogenow zamocowac te MM to samo robilem w poprzednim aucie

> bo tez halogeny bylo pod katem

Sam klosz jest pod kątem. JEśli zapakuję całą lampę w obudowę od halogenu, to raz że może być problem z temperatura, dwa że i tak klosz będzie prostopadle do osi a nie pod kątem. A nie przykryję tego kloszem z halogena bo...co, dwa klosze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam

> Sam klosz jest pod kątem. JEśli zapakuję całą lampę w obudowę od halogenu, to raz że może być

> problem z temperatura, dwa że i tak klosz będzie prostopadle do osi a nie pod kątem. A nie

> przykryję tego kloszem z halogena bo...co, dwa klosze?

klosz wywalasz zostawiasz tylko sama obudowe ktora z tylu obcinasz i prostopadle do niej montujesz MM a calosc montujesz do zdesia smile.gif:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.