Skocz do zawartości

No to kupił sobie człowiek rzadkie moto ;)


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Moje GSX. Niby to Bandit. ale od razu trafiłem na ścianę z dostępem do informacji:)

Mam piec z dużego bandita - "to super" pomyślał właściciel - "będzie części na wagę, i masa wiedzy w sieci". A i owszem - silnk tak - gratów masa.

Ale gaźniki już nie smile.gif i danych serwisowych znaleźć nie mogę porządnych. mam tylko domniemane z kilku miejsc, forów, postów.

Że o zestawach dysz z wytycznymi jak wyregulować... nie wspomnę. Bo Bandit oddycha na Mikuni, a ja mam Keihin i do tego dość małej średnicy (34 - CHYBA takie jak w małym bandicie, cyzli na 200% na innych dyszach i parametrach pracy).

I teraz będę eksperymentował pewnie 2 miesiące, az wyreguluję badziewie (które obecnie IMHO leje ubogo, pewnie poprzedni właściciel wstawił wydech nie dotykając pozostałych elementów (typowe...).

wyżalić się chciałem... ale nic to, czekam na podnośnik i kilka narzędzi jeszcze i zaczynam rozkręcanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak. Moje GSX. Niby to Bandit. ale od razu trafiłem na ścianę z dostępem do informacji:)

> Mam piec z dużego bandita - "to super" pomyślał właściciel - "będzie części na wagę, i masa wiedzy

> w sieci". A i owszem - silnk tak - gratów masa.

> Ale gaźniki już nie i danych serwisowych znaleźć nie mogę porządnych. mam tylko domniemane z kilku

> miejsc, forów, postów.

> Że o zestawach dysz z wytycznymi jak wyregulować... nie wspomnę. Bo Bandit oddycha na Mikuni, a ja

> mam Keihin i do tego dość małej średnicy (34 - CHYBA takie jak w małym bandicie, cyzli na 200%

> na innych dyszach i parametrach pracy).

> I teraz będę eksperymentował pewnie 2 miesiące, az wyreguluję badziewie (które obecnie IMHO leje

> ubogo, pewnie poprzedni właściciel wstawił wydech nie dotykając pozostałych elementów

> (typowe...).

> wyżalić się chciałem... ale nic to, czekam na podnośnik i kilka narzędzi jeszcze i zaczynam

> rozkręcanie.

Przyjechał podnośnik grinser006.gif

Śliczny.

taki jak ten, mniej wiecej:

10059175_A.jpg

pracowity weekend będzie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.