Skocz do zawartości

Lancer VIII kombi?


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

> witam

> jak w tytule. z czym to się je? auto dla kobiety , tzw. matki polki- pracującej, dowożącej, pod

> lpg.

pod LPG podchodzi idealnie - 400km/baku 9l/100

> psujne?

mało psujne a i zamienników coraz więcej

> rdzewiejące?

raczej nie - z czasem pewnie tylne nadkola jak to w japońcach

> jest aż tak sztywny jak mówią?

1,6 prowadzi się idealnie

> warto motor 2,0?

nie wiem mi wystarcza 1.6

> ew. jaki tam jest automat?

rzadko

> pozdrawiam

również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bardzo fajne. Niestety w wersji kombi brzydkie sick.gif. My mamy w domu dwa sedany. Siostra 2004, a ja odziedziczyłem po tacie 2006. Oba są 1,6. Śmigają i się nie psują. Oba na gazie. Co do rdzy to niestety wyłazi trochę na rantach błotników w tym z 2004 roku. W 2006 mam purchla na progu - wytarty lakier był od butów.

Mechanika jest twarda, ciężko to zajechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> jak w tytule. z czym to się je? auto dla kobiety , tzw. matki polki- pracującej, dowożącej, pod

> lpg.

> psujne?

> rdzewiejące?

> jest aż tak sztywny jak mówią?

> warto motor 2,0?

> ew. jaki tam jest automat?

> pozdrawiam

moja serce.gif męczy takiego lancera 1/6 od 6 lat/125kkm, troche staroswieckie ale bardzo bezproblemowe auto, im dluzej go mam tym bardziej lubie. Z serwisu jak dotad:

- klocki przod i tyl raz, tarcze przod raz

- rozrzad raz

- laczniki stabilizatora i drazki kierownicze raz

- akumulator raz

- pare zarowek

- przeglady chyba 8 razy (co rok/15kkm)

poza tym paliwo i smiga. Od pewnego czasu trzeba uzupelniac olej bo troche go wypija ale to moge mu wybaczyc.

Generalnie jak to w starych Mitsu: awaryjnosc bardzo niska, na Mitsumaniakach w watku technicznym straszna nuda zlosnik.gif, ale ceny oryginalnych czesci zamiennych czasem zwalaja z nog (pytalem kiedys z ciekawosci o waz do wspomagania bo sie lekko poci, 1500 netto czy cos takiego wiec poci sie dalej od paru lat hehe.gif).

Auto jest brzydkie, w szczegolnosci z przodu, w sedanie z kazdej strony zlosnik.gif

Dobrze sie prowadzi ok.gif zawieszenie dosc sztywne ale mnie pasuje. Silnik 1.6 jest calkiem elastyczny jak na swoje parametry i nie pali przesadnie duzo. Co czeste w japonczykach ma slabe i przegrzewajace sie hamulce, pogiete tarcze to chyba najczestszy temat na Mitsumaniakach. W naszym pogiely sie po 13kkm ale i tak dojezdzilismy do 100, teraz sa nacinane Mikody ktore halasuja ale sie nie gna (jeszcze zlosnik.gif)

Silnik 2.0 jest mocniejszy, fajniejszy i w ogole ale wiecej pali. Ta wersja ma zdaje sie tez sztywniejsze zawieszenie, felgi 16'' zamiast 15 wiec drozsze opony i gorszy komfort etc. Za to moze jeszcze fajniej sie prowadzi niewiem.gif bo nie jezdzilem

Skrzynia AT to raczej rzadkosc chyba ze w wersji z USA, ale jest tam tez inny silnik 2.0 SOHC 125KM (EU ma DOHC 135KM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.