Skocz do zawartości

Zakup myjki wysokociśnieniowej


4thelement

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem gdzie wrzucić wątek więc wrzucam tutaj, najwyżej mody przeniosą do odpowiedniego działu...

Nosi mnie na zakup nowej myjki wysokociśnieniowej. Na oku mam model Karcher 6.200

Wiem że jest to już starszy model ale nigdzie nie mogę znaleźć opisu rodzaju pompy jaka jest w niej zastosowana czy to jeszcze aluminium czy już mosiądz.....

A dlaczego ta myjka konkretnie....a dlatego że mam okazję kupić ją naprawdę w dobrej cenie - mocno poniżej 1000zł.....

ktoś coś wie na temat tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek Ci powiem jak bede w robocie bo nie pamietam hasla do karchera wink.gif

ale jesli ma silnik chlodzony woda i jest z serii 6 to raczej bedzie mial mosiezna, zreszta i tak predzej zawor sterujacy i uszczelnienia Ci sie sypna niz peknie pompa (w kompozytowych peka na potege, ale teraz poprawili to i zastosowali grubszy material). zreszta jak ponizej 1kpln to bral bym bez zastanowienia, za tyle to k4compact wyrwiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w poniedzialek Ci powiem jak bede w robocie bo nie pamietam hasla do karchera

> ale jesli ma silnik chlodzony woda i jest z serii 6 to raczej bedzie mial mosiezna, zreszta i tak

> predzej zawor sterujacy i uszczelnienia Ci sie sypna niz peknie pompa (w kompozytowych peka na

> potege, ale teraz poprawili to i zastosowali grubszy material). zreszta jak ponizej 1kpln to

> bral bym bez zastanowienia, za tyle to k4compact wyrwiesz

z tego co wiem to właśnie jest chłodzona wodą

obecnie mam k2 która ma już z 9 lat....o dziwo działa ale to dlatego że przestrzegam kilku zasad dotyczących korzystania z myjek na kompozycie....ale powoli zawór się zacina więc średnio się ją będzie naprawiać - a że trafia się okazja na tą 6.200 to myślę że pewnie skorzystam

do wzięcia w dobrych pieniądzach mam również Boscha Aquatak 115....niestety samą myjkę - ale jak ktoś ma węże obojętnie z jakiej myjki to podejdą pod tego boscha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co wiem to właśnie jest chłodzona wodą

> obecnie mam k2 która ma już z 9 lat....o dziwo działa ale to dlatego że przestrzegam kilku zasad

> dotyczących korzystania z myjek na kompozycie....ale powoli zawór się zacina więc średnio się

> ją będzie naprawiać - a że trafia się okazja na tą 6.200 to myślę że pewnie skorzystam

> do wzięcia w dobrych pieniądzach mam również Boscha Aquatak 115....niestety samą myjkę - ale jak

> ktoś ma węże obojętnie z jakiej myjki to podejdą pod tego boscha

A w jakiej cenie masz tego Boscha do sprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od karchera podchodza z tego co pamietam. ostatnio mialem taka na warsztacie, ten sam badziew co k2

tak, z tego co rozmawiałem z przedstawicielem z Boscha to dla nich ten model klepał Karcher - tyle że jest już na aluminiowej pompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> muszę zadzwonić do firmy to się dowiem ile za niego zawołają ale myślę że kwota ok 300-350zł -

> strzelam z kwotą bo może być sporo mniej ale więcej na pewno

ok.gif Jakbyś coś wiedział na 100% to daj znać, bo moja się powoli psuje frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w poniedzialek Ci powiem jak bede w robocie bo nie pamietam hasla do karchera

> ale jesli ma silnik chlodzony woda i jest z serii 6 to raczej bedzie mial mosiezna, zreszta i tak

> predzej zawor sterujacy i uszczelnienia Ci sie sypna niz peknie pompa (w kompozytowych peka na

> potege, ale teraz poprawili to i zastosowali grubszy material). zreszta jak ponizej 1kpln to

> bral bym bez zastanowienia, za tyle to k4compact wyrwiesz

dostałem info z serwisu Karchera że ta myjka jak i wszystkie myjki z serii K7 i K7 Premium są na aluminium.....tyle że z tego co ja kojarzę to K7 Premium jest na mosiądzu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.