Skocz do zawartości

Jaki tłumik do astry HB z sercem 1.6 8V ?


gringo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj chyba padl mi tlumik nie jest glosny ale spod mocowac tlumika wylatuja spaliny zamiast przez rurke na koncu tlumika:) Czy ten tlumi jest odpowiedni do moje modelu ?

2

rozwazam jeszcze zakup takiego tlumika lub cos podobnego smile.gif

co do tych ostatnich tlumikow to nie jestem pewien bo nie wiem czy nie beda za glosne. kupowal ktos moze nowy tlumik z was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj chyba padl mi tlumik nie jest glosny ale spod mocowac tlumika

> wylatuja spaliny zamiast przez rurke na koncu tlumika:) Czy ten

> tlumi jest odpowiedni do moje modelu ?

> 2

> rozwazam jeszcze zakup takiego tlumika lub cos podobnego

> co do tych ostatnich tlumikow to nie jestem pewien bo nie wiem czy

> nie beda za glosne. kupowal ktos moze nowy tlumik z was?

Heh,,, a jestes pewien,ze to spaliny!? Wjedz na kanal i obadaj sprawe... jak masz gdzes dzure, to bedzie wiało...

A osobiscie bym kupil albo ten drugi z pierwszej grupy (standartowy), albo rowniez drugi z alatuningu... tylko zeby nie buczal Ci za bardzo, bo nie bedzesz zadowolony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te sportowe tłumiki to mi się nie za bardzo widzi kupować, siakieś tanie one są. Pewnie masz racje, będą głośne i do tego po jednym sezonie się rozpierdzielą. Jak już sportowy to jakiś markowy np. KM, Ulter, te są w granicach 300 - 350 PLN. Ja też się przymierzam do zakupu. Teraz mam fabrycznego Bosala, wytrzymał 5 lat ale przerdzewiał i pierdzi niemiłosiernie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj chyba padl mi tlumik nie jest glosny ale spod mocowac tlumika

> wylatuja spaliny zamiast przez rurke na koncu tlumika:) Czy ten

> tlumi jest odpowiedni do moje modelu ?

> 2

> rozwazam jeszcze zakup takiego tlumika lub cos podobnego

> co do tych ostatnich tlumikow to nie jestem pewien bo nie wiem czy

> nie beda za glosne. kupowal ktos moze nowy tlumik z was?

Pierwszego tlumika na pewno bym nie wzial. Niby cena atrakcyna ale dlaczego masz kupowac nowy tlumik z zardzewialymi uchwytami ??? Juz mogli sie postarac i jakis lepszy egemplarz do sesji foto wybrac. Firma Tesh robi dobre tlumiki (oferta nr 2) ale

tutaj mozesz go kupic znacznie taniej a produkt chyba ten sam hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten od Urbaniaka wygląda na orginał z GM ale cena jest juz 160 zeta a dokońca aukcji jeszcze 11 dni hmm.gif

Ta druga oferta za 75 zeta była by ok.gif pod warunkiem że będzie to tłumik Bosala lub Płóciennika bo jak Izawit to se daruj....nawet tłumikarze niechcą brać tego do ręki.

Ulter to wiadomo jak ulter zlosnik.gif cena pewnie siegnie w okolice 350 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No te sportowe tłumiki to mi się nie za bardzo widzi kupować, siakieś

> tanie one są. Pewnie masz racje, będą głośne i do tego po jednym

> sezonie się rozpierdzielą. Jak już sportowy to jakiś markowy np.

> KM, Ulter, te są w granicach 300 - 350 PLN. Ja też się

> przymierzam do zakupu. Teraz mam fabrycznego Bosala, wytrzymał 5

> lat ale przerdzewiał i pierdzi niemiłosiernie

... ja kupiłem KM'a do swojej nubirki za 199pln - jeszcze mój ojciec na nim śmiga ,a tłumnik ma jush 3 lata i jest z zewnątrz w super stanie smile.gif dodam ,że autko jeżdzi non stop na LPG...

...ale faktem jest ,że jest "troszeczke" głośny smile.gif ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jezeli myslisz o sportowym to w asterce tylko i wylacznie kwadratowe koncuffki pojedyncza albo jeszcze lepiej podwojna beda wygladac ladnie ... Ja zakupilem standardowy tlumik rzemieslniczy a facet wspawal mi sama koncuffke - efekt: w portfelu nie ubylo zbyt wiele, tlumik nie jest glosny, wyglada calkiem calkiem i jak sie stoi z tylu autka to slychac tylko delikatne bulgotanie

> Dzisiaj chyba padl mi tlumik nie jest glosny ale spod mocowac tlumika

> wylatuja spaliny zamiast przez rurke na koncu tlumika:) Czy ten

> tlumi jest odpowiedni do moje modelu ?

> 2

> rozwazam jeszcze zakup takiego tlumika lub cos podobnego

> co do tych ostatnich tlumikow to nie jestem pewien bo nie wiem czy

> nie beda za glosne. kupowal ktos moze nowy tlumik z was?

893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Panowie no i rozleciał mi się tłumik końcowy reszta Ok.

Teraz pytanko chciałbym coś fajnego nie tylko zwykły tłumik ale żeby miał miły i cichy pomruk grinser006.gif niechciałbym żeby mi przeszkadzał w jeździe. Najlepiej żeby go było słychać tylko na zewnątrz auta ok.gif

Co kupić? jakiej firmy? Czy tutaj można coś wybrać konkretnego?

Odrazu zaznaczam nie wchodzą w gre tłumiki z wyższej półki, powiedzmy że cena do 200 - 250zł da się?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wymieniłem tłumik na najprostyszy polski nawet nie wiem jakiej firmy chyba Polmak czy coś takiego - gwarancja 18 miesięcy, koszty: tłumik + opaski i uchwyty x2 + robocizna = 130 zł.

Pierwsze wrażenie nie trzęsie samochodem na biegu jałowym! 270635636-JUMP2.gif

drugie wrażenie samochód lepiej przyspiesza na niskich obrotach i to naprawdę znacznie lepiej ciągnie.

No i narazie tyle aha mechanik powiedział że cały wydech mam oryginał no oprócz teraz ostatniego tłumika zlosnik.gif

Pzdr. 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już 3 tydzień jeżdżę ze "sportowym" wydechem. wink.gif Tłumik padł mi już na amen, bo nic nie da się z nim zrobić. Muszę wymienić, ale jakoś nie mogę się zebrać. No i muszę przyszykować ze 120zł. frown.gif Zastanawiam się jeszcze nad jakąś fajną końcówką.

Jakby ktoś kiedyś potrzebował info o tłumikach to znalazłem stronkę o bardzo skomplikowanym adresie 270751858-jezyk.gifhttp://www.tlumikisamochodowe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.