Skocz do zawartości

Pytanko o wentylator


Prestidigitator

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zaobserowałem ciekawe zjawisko. Silnik zimny, samochód stoi w garażu cały dzień, wsiadam włączam stacyjkę a tu nagle zaczyna pracować wentylator. Kurde, myśle co jest grane, przecież silnik zimy, w garażu temperatura 5 stopni. Wyłączam stacyjkę. Wkładam klucz ponownie do stacyjki i znów wentylator zaczyna pracować. Co jest grane, myślę sobie. Cóż trzeba wykonać jazdę próbną. Ponownie wkładam kluczyk do stacyjki, oczywiście wentylator się włącza, zapalam silnik, krótka przejażdzka, wjeżdzam znów do garażu a tu wentylator cały czas pracuje. Normalnie jakieś jaja. Wyłączam silnik. Ponownie przekręcam kluczyk w stacyjce. Teraz wentylator nie pracuje. kolejna próba wentylator nie pracuje. Teraz jest OK myśle sobie. Po 10 minutach ponownie wkładam kluczyk do stacyjki znów wentylator pracuje (a nie powinien temperatura poniżej normy).

Po chwili znów próba, wenylator pracuje. Kurde zaczynam wymiękać. Co jest grane. Gwarancja skończyła się klika dni temu. Czego może być wina ? Czy ktoś z Was miał coś podobnego. Co mam wymienić ? A może coś nawala. Najgorsze w tym to że za 2 tygodnie będę musiał przejechać ok. 4kkm. Jak w drodze coś wysiądzie to będzie kiepsko. Na zachodzie może być interesująco w serwisie?

-------------------------------------------------

Stilo 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się trzeba zaizolować kabelek nie daleko chłodnicy, dokładnie nie wiem gdzie bo mechanik w ciągu 15 sek to zrobił. W ASO wiedzą o co chodzi zrobią Ci od ręki na poczekaniu. Nic nie zapłacisz, przynajmniej odemnie nie wzieli. Miałem te same objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.