Skocz do zawartości

Peugot 307hdi


robert2609

Rekomendowane odpowiedzi

Siostra ma takiego z 2004r 1,6 hdi 110km z pdf i co mi jest w nim dziwne czasem załącza się wypalanie pdfu i gdy go w trakcie zgasi(bo jest u celu swej podróży) przez kilkanascie minut pracują na full wentylatory lub też wentylator.Ojciec z nim kulał się po mechanikach kasy natracił i finał był taki,że aso stwierdziło iż ten typ tak ma oslabiony.gif

Prawdę mówiąc widzę dużo tych aut i nigdy nie przykuła mnie uwaga hałasujących mocno wentylatorów.Powiem inaczej parkując pod blokiem o godz,22.30 gasząc auto a tam trwa wypalanie to idzie się naprawdę wk...ć przez 15-20 min takiego hałasu.Pytam z czystej ciekawości TTTM? czy coś jest nie halo z autem?

Śmiga nim już około roku,po zakupie auta działo się to często teraz rzadziej bo więcej autem jeździ,na to pytanie też aso odpowiedziało-bo samochód mało jeździł i filtr często się czyścił niewiem.gif prawda to hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez takich zartow prosze....

> Lepiej bys kolege poprawil i powiedzial ze auto ma FAP'a

może i FAP z tego linku nic nie wyczytam bo trza się rejestrować a mi chodzi o takie tam podstawy jak jest u was czyli takich którzy mają te 307 z fapem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może i FAP z tego linku nic nie wyczytam bo trza się rejestrować a mi chodzi o takie tam podstawy

> jak jest u was czyli takich którzy mają te 307 z fapem

Kolega podał Ci link do forum, na którym piszą właściciele Peugeotów i Citroenów bo wbrew nazwie forum jest tam dział poświęcony samochodom tej marki ponieważ właścicielem obydwu jest PSA i mają wspólne silniki i sporo elementów. A teraz do rzeczy TTTM smile.gif szczegóły na forum w dziale silników diesla lub dziale poświęconym konkretnemu modelowi...

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To w 307 jest cos zepsute? W 206 wielokrotnie przerywałem wypalanie i zawsze wentylatory wyłączały

> sie w momencie zgaszenia silnika.

Postęp i ewolucja Panie, nie może być tak samo po latach 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeszcze mam zapytanie jako,że już założyłem ten temat o 307hdi czy jest ktoś kto może mi po vin

> podać historie auta z wizyt jakie miało w ASO i co tam miało robione daty przebieg?

po VIN możesz na internecie sprawdzić wyposażenie fabryczne auta - http://services.prosoftware.pl/pvin/

a historię przeglądów, napraw itp. o ile były wykonywane w ASO tylko przez zaprzyjażnione ASO osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.