Skocz do zawartości

Zamarzające zamki w Seatach


Ksenomorf

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Mam pytanie do właścicieli Ibizy/Cordoby z roczników 2000/2002 (nie pamiętam oznaczenia modelu).

> Jaki jest tam centralny zamek , elektryczny czy pneumatyczny oraz czy dalej występuje problem

> z zamarzającymi zamkami znany mi z poprzedniego modelu.

wydaje mi sie że pneumatyczny był. Miałem 6K FL 01r. 3d.

Nie miałem problemu z zamarzającymi zamkami, jak zamarzała to tylko klapa z tyłu. Sąsiad też ma ten model i wiem że miewał problemy ale jego trochę nie zadbana Ibi jest. Później postawił garaż o problemy znikły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie do właścicieli Ibizy/Cordoby z roczników 2000/2002 (nie pamiętam oznaczenia modelu).

> Jaki jest tam centralny zamek , elektryczny czy pneumatyczny oraz czy dalej występuje problem

> z zamarzającymi zamkami znany mi z poprzedniego modelu.

Mój ojciec miał 2001 Cordobę i co zimę zamki zamarzały. Miał nowy, z salonu. Po 6 latach nie wytrzymał i sprzedał grata. Twierdzi, że głównie przez te zamki. zlosnik.gif

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O tym wiem bo miałem model wcześniejszy i nigdy więcej VW . Liczyłem na konfigurację SDI i nowa

> buda .

IMHO zamarzające zamki są do ogarnięcia.

Miałem Cordobę z 2006r w której też podobno zamarzały zamki - założyłem sterowanie centralnym z pilota i nigdy nie miałem problemu z otwarciem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMHO zamarzające zamki są do ogarnięcia.

> Miałem Cordobę z 2006r w której też podobno zamarzały zamki - założyłem sterowanie centralnym z

> pilota i nigdy nie miałem problemu z otwarciem auta.

Tlko widzisz w tej starszej ibizie centralny byl sterowany pneumatycznie, popmka w bagazniku, i jak woda ''zostala'' w ukladzie to nie dawalo cisnienia lub pompka zamarzala i nie otwieral zamkow, wszystkich na raz albo ktroegos z kolei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tlko widzisz w tej starszej ibizie centralny byl sterowany pneumatycznie, popmka w bagazniku, i jak

> woda ''zostala'' w ukladzie to nie dawalo cisnienia lub pompka zamarzala i nie otwieral

> zamkow, wszystkich na raz albo ktroegos z kolei

Zmącę spokój, miałem Ibizę 97-99 z 99r, z salonu, centralny z kluczyka, ale dokładany, elektryczny - też pozamarzało pewnej zimy grinser006.gif

Rozbiórka wszystkiego i gruntowne smarowanie wszyskiego łącznie z kasetami i cięgnami i problem się nie pojawił ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój ojciec miał 1.6. Na silnik nie narzekał.

> mar00ha

Jeżeli ojciec jeździł na dłuższych trasach to nigdy się nie dowiedział o odmie . Ja niestety poruszam się po mieście i moje trasy to kilka czy kilkanaście kilometrów i niestety poznałem co to ta odma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.