Skocz do zawartości

[Żal] z AK.....pożegnanie starego roku


4thelement

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas pożegnać stary rok, a że powinno się to robić z przytupem to efekty w załączniku....

Brakło dziś drogi hamowania....na drodze stanęła naczepa.....cóż....naczepie nic się nie stało, belka trafiła w plastiki, poleciało co trzeba....

jutro rozbieram strucla aby ocenić straty, ale źle nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nadszedł czas pożegnać stary rok, a że powinno się to robić z przytupem to efekty w załączniku....

> Brakło dziś drogi hamowania....na drodze stanęła naczepa.....cóż....naczepie nic się nie stało,

> belka trafiła w plastiki, poleciało co trzeba....

> jutro rozbieram strucla aby ocenić straty, ale źle nie ma....

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz oba błotniki do roboty, pas, chlodnice... po mojemu dużo tego.

dziś rozebrałem...

maska, błotniki, lampy, atrapa,belka przednia, pas przedni z chłodnicą i wentylatorem,blenda zderzaka, zbiorniczek płynu wspomagania,...zderzak też by się nadawał do malowania, ale olewam...koszty do 700 się zmieszczę, i przy odrobinie szczęścia obejdzie się bez malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziś rozebrałem...

> maska, błotniki,

Z używek pewnie coś dobierzesz.

> lampy, atrapa,belka przednia, pas przedni z chłodnicą i wentylatorem,blenda

Nowe badziewne po 40 zł sztuka, wolałbym poszukać używek; atrapa nie wiem, belka podobnie, chłodnica nówka to koło 110 średnio, wentyl też coś koło tego, może mniej - obie rzeczy wymieniałem niedługo po sobie; blenda z 10 zł, zbiorniczek z 2 dychy używka...

> zderzaka, zbiorniczek płynu wspomagania,...zderzak też by się nadawał do malowania, ale

> olewam...koszty do 700 się zmieszczę, i przy odrobinie szczęścia obejdzie się bez malowania

Może nawet i mniej Ci wyjdzie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kumplowi polecial ostatnio zbiorniczek i w intercars zaplacil ok 20pln, takze nie oplaca sie

> kupowac uzywki.

ooo to bardzo dobra informacja smile.gif

jutro po robocie jadę po części, największy problem jak się okazuje jest z błotnikami....ale nie ma problemu którego nie da się rozwiązać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ooo to bardzo dobra informacja

> jutro po robocie jadę po części, największy problem jak się okazuje jest z błotnikami....ale nie ma

> problemu którego nie da się rozwiązać

w Zabrzu na Handlowej w firmie LOGO II stoja chyba ze 4 jak nie wiecej gofrow na szrocie kompletnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w Zabrzu na Handlowej w firmie LOGO II stoja chyba ze 4 jak nie wiecej gofrow na szrocie

> kompletnych.

wróciłem dziś z kurników.

770zł - wszystko, z płynami i termostatem - oprócz maski która stoi 150zł smile.gif ale się już dziś do punta nie zmieściła grinser006.gif

czyli jeszcze jakieś 250zł i będzie nówka sztuka grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wróciłem dziś z kurników.

> 770zł - wszystko, z płynami i termostatem - oprócz maski która stoi 150zł ale się już dziś do

> punta nie zmieściła

> czyli jeszcze jakieś 250zł i będzie nówka sztuka

a ty chciałeś na żyletki przerobić skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ty chciałeś na żyletki przerobić

hmmm gdyby dostała podłużnica to wtedy bym się i nad tym zastanawiał....ale że nie dostała to się ratuje co się ma....zresztą włożyłem w to coś na kołach tyle kasy....że szkoda byłoby nie wsadzić jeszcze więcej kasy grinser006.gif

wczoraj udało mi się zrobić to co planowałem

[image]Zdj1190cie277_zps4e94875c.jpg[/image]

[image]Zdj1190cie278_zps15ec7386.jpg[/image]

[image]Zdj1190cie279_zps72ffcfaf.jpg[/image]

[image]Zdj1190cie280_zps115d7148.jpg[/image]

Zdj1190cie281_zpse589bfea.jpg

[image]Zdj1190cie282_zps26dbfaf8.jpg[/image]

[image]Zdj1190cie283_zpsaca30c54.jpg[/image]

[image]Zdj1190cie284_zps80b400de.jpg[/image]

sorki za jakość zdjęć, ale zdjęcia robione kowadłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sorki za jakość zdjęć, ale zdjęcia robione kowadłem

Błotniki spasowałeś bez kłopotu? U mnie trzeba było trochę młotkiem gumowym podziałać (wymieniałem, bo stare były przeżarte). Ale i tak dopiero niedawno dopatrzyłem się, że drzwi lewe trą mi o wewnętrzną część błotnika frown.gif Muszę z kimś pogadać, jak to zrobić, aby było dobrze... A na wiosnę trzeba będzie czymś zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Błotniki spasowałeś bez kłopotu? U mnie trzeba było trochę młotkiem gumowym podziałać (wymieniałem,

> bo stare były przeżarte). Ale i tak dopiero niedawno dopatrzyłem się, że drzwi lewe trą mi o

> wewnętrzną część błotnika Muszę z kimś pogadać, jak to zrobić, aby było dobrze... A na wiosnę

> trzeba będzie czymś zabezpieczyć.

w miarę spasowało, jutro wrzucę fotki jak wyszło.

wydaje mi się że u ciebie trzeba ustawić błotniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.