Skocz do zawartości

kia carens


Rekomendowane odpowiedzi

miałem takie auto ale z 2004 wersja CRDI hmm.gif, jeździłem nim od 2009 do 2011 i silnik jak i całe auto wspominam miło i pozytywnie waytogo.gif

auto odkupiłem od swojego staruszka, staruszek często jeździł z przyczepą z drewenem do kominka i kultura pracy auta była naprawdę spoko

jedyne słabe strony to w zimę przymarzające klamki ... no kufa dwie mi pękły, ale u mnie auto stało pod chmurką clown.gif

w pewnym momencie miałem problem z ustawieniem zbieżności i nawet ASO się namęczyło a auto 100% bezwypadkowe, nie uderzyło nigdy bokiem w krawężnik wink.gif

auto sprzedałem dalekiemu znajomemu i nie wiem co się stało ale zaczęła mu sama z siebie wyskoczyć trójka icon_eek.gif ... u mnie nie miało to miejsca

obaj z ojcem wspominamy to auto naprawdę dobrze ok.gif

kumpel z pracy jeździ w tej chwili carensem '02 i u niego dla odmiany wyskakuje czwórka icon_eek.gif próbował to naprawiać ale nie znam efektu bo to dość świeży temat

on ma wersję ze skórą (sam przywiózł auto z Włoch) i ta skóra świetnie wygląda jak na swój wiek i nie powiem że gdybym szukał to patrzyłbym własnie za skórą i szybedachem a niby też wersja CRDI

u niego wyszła rdza na nadkolach, na tylnej klapie pod plastikiem z napisem carens i wokół wycieraczki ok.gif

to chyba tyle "reklamy" wink.gif

jak by co to pytaj może jeszcze coś pomogę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem takie auto ale z 2004 wersja CRDI , jeździłem nim od 2009 do 2011 i silnik jak i całe auto

> wspominam miło i pozytywnie

> auto odkupiłem od swojego staruszka, staruszek często jeździł z przyczepą z drewenem do kominka i

> kultura pracy auta była naprawdę spoko

> jedyne słabe strony to w zimę przymarzające klamki ... no kufa dwie mi pękły, ale u mnie auto stało

> pod chmurką

> w pewnym momencie miałem problem z ustawieniem zbieżności i nawet ASO się namęczyło a auto 100%

> bezwypadkowe, nie uderzyło nigdy bokiem w krawężnik

> auto sprzedałem dalekiemu znajomemu i nie wiem co się stało ale zaczęła mu sama z siebie wyskoczyć

> trójka ... u mnie nie miało to miejsca

> obaj z ojcem wspominamy to auto naprawdę dobrze

> kumpel z pracy jeździ w tej chwili carensem '02 i u niego dla odmiany wyskakuje czwórka próbował

> to naprawiać ale nie znam efektu bo to dość świeży temat

> on ma wersję ze skórą (sam przywiózł auto z Włoch) i ta skóra świetnie wygląda jak na swój wiek i

> nie powiem że gdybym szukał to patrzyłbym własnie za skórą i szybedachem a niby też wersja

> CRDI

> u niego wyszła rdza na nadkolach, na tylnej klapie pod plastikiem z napisem carens i wokół

> wycieraczki

> to chyba tyle "reklamy"

> jak by co to pytaj może jeszcze coś pomogę

Mnie zainteresowała ta kijanka

http://otomoto.pl/kia-carens-klimatronik-esp-elektryka-C35490120.html

jadę ją obejrzeć .

Co do biegów to oglądałem jedna wcześniej i nawet miałem brać w ciemno ale właściciel powiedział że zacinają się ( i nieraz nie wchodzą) 2 i 4 bieg.

Chyba to taka bolączka tych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie zainteresowała ta kijanka

> http://otomoto.pl/kia-carens-klimatronik-esp-elektryka-C35490120.html

> jadę ją obejrzeć .

odnośnie tego auta to ze zdjęć ciężko wróżyć. wgniotkę na przednim błotniku i zarysowany przedni zderzak dojrzałeś ?

jak dla mnie brak czujek cofania to pierwsza rzecz jaką powinieneś zamontować na "zerowym" przeglądzie

jedno dinowe radio razi w oczy sick.gif

po dzisiejszej rozmowie z kumplem wspólnie doradzamy:

sprawdź klimatronik .. ale nie wiem jak przy -10 na dworze niewiem.gif

sprawdź czy tylna roleta ma oba zaczepy -> patrz foto (foto mojego auta aż się łezka kręci buu.gif)

jeżeli któryś z zaczepów jest połamany to aby go wymienić trzeba rozebrać prawie cały tył auta spineyes.gif

edit: doprecyzuję że chodzi mi o zaczepy w boczku auta a nie w samej rolecie zakrywającej co się wozi w bagażniku wink.gif

288141015-P1040605123.JPG

288141015-P1040607123.JPG

na zdjęciach z ogłoszenia nie widzę siatkowanej pionowej rolety, więc w razie chęci zakupu masz argument do targowania

nie widzę też popielniczki, u mnie spełniała funkcję na drobniaki wink.gif

> Co do biegów to oglądałem jedna wcześniej i nawet miałem brać w ciemno ale właściciel powiedział

> że zacinają się ( i nieraz nie wchodzą) 2 i 4 bieg.

> Chyba to taka bolączka tych samochodów.

na to wygląda oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.