Skocz do zawartości

Clio III FL - ogrzewanie lusterek


cacus

Rekomendowane odpowiedzi

użytkuję sobie Clio III Grandtour po FL (duże lusterka boczne) i jest całkiem fajnie wyposażone - brakuje mi jednak podgrzewania lusterek zewnętrznych.

Czy ktoś z Was może dokładał takie ogrzewanie? Czy jest to większa rzeźba, czy może jest gotowa instalacja i wystarczy zmienić same wkłady na podgrzewane...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> użytkuję sobie Clio III Grandtour po FL (duże lusterka boczne) i jest całkiem fajnie wyposażone -

> brakuje mi jednak podgrzewania lusterek zewnętrznych.

> Czy ktoś z Was może dokładał takie ogrzewanie? Czy jest to większa rzeźba, czy może jest gotowa

> instalacja i wystarczy zmienić same wkłady na podgrzewane...?

Jeśli w Clio jest ten sam numer co we Fluence, to tanie tego się nie da zrobić. Nie ma po prostu tam instalacji do grzanych lusterek. Niby na upartego da się to zrobić ale nakład pracy spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> użytkuję sobie Clio III Grandtour po FL (duże lusterka boczne) i jest całkiem fajnie wyposażone -

> brakuje mi jednak podgrzewania lusterek zewnętrznych.

> Czy ktoś z Was może dokładał takie ogrzewanie? Czy jest to większa rzeźba, czy może jest gotowa

> instalacja i wystarczy zmienić same wkłady na podgrzewane...?

jeśli masz elektr ster lusterka i ogrzewaną tylną szybę to lusterka grzeją razem z szybą. włącz i dotknij ręką szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli w Clio jest ten sam numer co we Fluence, to tanie tego się nie da zrobić. Nie ma po prostu

> tam instalacji do grzanych lusterek. Niby na upartego da się to zrobić ale nakład pracy spory.

wszystko da się zrobić - to zależy ile klient chce za to zapłacić. Instalację można podłączyć , wkład grzejny oryginał lub uniwersalny zapodać. nie ma rzeczy nie do zrobienia grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli masz elektr ster lusterka i ogrzewaną tylną szybę to lusterka grzeją razem z szybą. włącz i

> dotknij ręką szkła.

Raczej "nachuchaj" po jakimś czasie od włączenia grzanej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli masz elektr ster lusterka i ogrzewaną tylną szybę to lusterka grzeją razem z szybą. włącz i

> dotknij ręką szkła.

To, że nie są grzane to wiem!

Lusterka są ustawiane manualnie - nie elektrycznie frown.gif

To, że można podciągnąć instalację, to wiem - ale to nie moje auto, to nie chcę zbytnio inwestować ani czasu, ani kasy

Moje pytanie dotyczył tego, czy Renault robi podobnie do innych marek, że jest wiązka, a sam wkład jest zwykły, a nie grzany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To, że nie są grzane to wiem!

> Lusterka są ustawiane manualnie - nie elektrycznie

> To, że można podciągnąć instalację, to wiem - ale to nie moje auto, to nie chcę zbytnio inwestować

> ani czasu, ani kasy

> Moje pytanie dotyczył tego, czy Renault robi podobnie do innych marek, że jest wiązka, a sam wkład

> jest zwykły, a nie grzany....

Nie znam firmy która inwestuje w wiązkę, jakąkolwiek dla całkowicie manualnych lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To, że nie są grzane to wiem!

> Lusterka są ustawiane manualnie - nie elektrycznie

> To, że można podciągnąć instalację, to wiem - ale to nie moje auto, to nie chcę zbytnio inwestować

> ani czasu, ani kasy

Moja rozumieć grinser006.gif

> Moje pytanie dotyczył tego, czy Renault robi podobnie do innych marek, że jest wiązka, a sam wkład

> jest zwykły, a nie grzany....

nie mam 100% pewności , raczej do lusterek manu wiązek się ciągnie. Najlepiej spytać blacharzy lub kogos na szrotach - oni to najczęściej rozbierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.