Skocz do zawartości

skuter 125ccm


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Mozecie coś polecić ( jako pierwsze moto) z typu skuter 125ccm dla faceta o gabarytach 180cm i 80kg wagi.

Do wydania około 8k.(najlepiej możliwie najmłodszy )

Czy różnica w mocy między np 11km a 15km jest mocno odczuwalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czesc

> Mozecie coś polecić ( jako pierwsze moto) z typu skuter 125ccm dla faceta o gabarytach 180cm i 80kg

> wagi.

> Do wydania około 8k.(najlepiej możliwie najmłodszy )

> Czy różnica w mocy między np 11km a 15km jest mocno odczuwalna?

Kymco Agility City 125, za ok 6.5 kpln masz nowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czesc

> Mozecie coś polecić ( jako pierwsze moto) z typu skuter 125ccm dla faceta o gabarytach 180cm i 80kg

> wagi.

> Do wydania około 8k.(najlepiej możliwie najmłodszy )

> Czy różnica w mocy między np 11km a 15km jest mocno odczuwalna?

Posiadam majesty 125 i szczerze polecam, mam zbliżone gabaryty i spokojnie 115 km/h udaję się osiągnąć. Idealny do miasta choć trasy po 100 km tez zaliczyłem i przelotowa 80 km/h bez zająknięcia. Mało pali ok. 3,5l, spory zbiornik paliwa, duży schowek pod siedzeniem i oczywiście to kwestia gustu ale zwyczajnie mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szczerze nie podoba mi się,

> za to podoba mi sie honda pcx , mimo, że nie moglem sie jeszcze do niej przymierzyć ( przegladalem

> tylko ogloszenia)

co kto lubi ale duze kola daja wiekszy komfort jazdy ... PCX to taka mala zabaweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety nie ogladalem na zywo pcx-a, myslisz , że to za mały skuter dla mnie? na zdjeciach wygląda

> całkiem zjadliwie

pojedz, przymierz sie, obejrzyj ... mi nie podpasowal ale ja generalnie nie przepadam za skuterami ... poza tym jesli za 60% ceny PCX moge miec KYMCO to dla mnie wybor jest jasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kymco Agility City 125, za ok 6.5 kpln masz nowke

mam mieszane wrazenia po przymiarce do Agility

kanapa jest jakoś tak specyficznie ustawiona jakby do przodu i pod kątem w dół... pewnie idzie się przyzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to ja pisalem o majesty?

odpowiedz: blat

btw sprawdziłem majesty 203 cm pcx 191cm... szerokosci takie same

btw tez sie miotam miedzy skuterami a jakimis motocyklami... a wybor na rynku nie ulatwia sprawy

aktualnie sie zastanawiam lepsze YBR z 2005 czy Junak 123 z 2011 w podobnej cenie

najchetniej wzialbym jakiego s brugmana pewnie

a jeszcze najchetniej to zrobil A i kupil cos jakiegos maxiskuterka ze 250cm-400cm-ale waskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pojedz, przymierz sie, obejrzyj ... mi nie podpasowal ale ja generalnie nie przepadam za skuterami

> ... poza tym jesli za 60% ceny PCX moge miec KYMCO to dla mnie wybor jest jasny

w gre wchodzą oczywiście używki ( wtedy róznica nie jest już taka jak piszesz)

cena nie jest jedynym kryterium ale oczywiscie waznym, chodzi tez o proporcje by skuter nie był za mały

niestety najblizszy pcx do obejrzenia to okolo 50 km , dlatego rozpoznaje temat ,a pewnie ktoś tu ma taki skuter

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpowiedz: blat

> btw sprawdziłem majesty 203 cm pcx 191cm... szerokosci takie same

> btw tez sie miotam miedzy skuterami a jakimis motocyklami... a wybor na rynku nie ulatwia sprawy

> aktualnie sie zastanawiam lepsze YBR z 2005 czy Junak 123 z 2011 w podobnej cenie

> najchetniej wzialbym jakiego s brugmana pewnie

> a jeszcze najchetniej to zrobil A i kupil cos jakiegos maxiskuterka ze 250cm-400cm-ale waskiego

jakbym miał A to bym nie miał dylematów smile.gif

wiec musi być skuter byle wygladał jakoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakbym miał A to bym nie miał dylematów

> wiec musi być skuter byle wygladał jakoś

jak ci wizualnie pasuje pcx to popatrz jeszcze na "kymco people one 125i" - upomirskiego w hondzie taki stoi z 2013 za 8200 "nowka" bialy

aaa i odnosnie wygladu ktos tu kiedys podrzucil fajny link gdzie wpisujesz swoje rozmiary i wyszukijesz model z listy i juz wiesz czy nie bedziesz mial kolan pod broda... jutro wkleje jak znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak ci wizualnie pasuje pcx to popatrz jeszcze na "kymco people one 125i" - upomirskiego w hondzie

> taki stoi z 2013 za 8200 "nowka" bialy

> aaa i odnosnie wygladu ktos tu kiedys podrzucil fajny link gdzie wpisujesz swoje rozmiary i

> wyszukijesz model z listy i juz wiesz czy nie bedziesz mial kolan pod broda... jutro wkleje

> jak znajde

spojrzałem wygląda lepiej niż kymco AC , ale ten retro styl no średno mi się podoba

chyba najładnieszy jest kymco downtown ale cena zaporowa jak dla mnie

jak znajdziesz tego linka to podeslij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spojrzałem wygląda lepiej niż kymco AC , ale ten retro styl no średno mi się podoba

> chyba najładnieszy jest kymco downtown ale cena zaporowa jak dla mnie

> jak znajdziesz tego linka to podeslij

Na fotach KPOne moze i klasycznie, ale jak staly obok siebie to juz roznice nie tak mocne sie wydawaly...

Przypomnialo mi sie: na stronach Suzuki pojawil sie Adress125 w cenie 7900 nowy....

W cenie ok 8 Peugeot sprzedaje tez jakis sprzet... Tweet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jeszcze najchetniej to zrobil A i kupil cos jakiegos maxiskuterka ze 250cm-400cm-ale waskiego

ja na pierwsze szlify kupilem xcitinga 250

20KM a calkiem milo toto przyspiesza smile.gif jak sie objezdze to moze kupie jakas 400 lub 500tke

oby sie nie psul:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szczerze nie podoba mi się,

> za to podoba mi sie honda pcx , mimo, że nie moglem sie jeszcze do niej przymierzyć ( przegladalem

> tylko ogloszenia)

na zdjęciach wygląda lepiej, na żywo taka miniaturka smile.gif

a kymco nie jest takie brzydkie i naprawdę jest to fajna oferta, no ale nie namawiam 270751858-jezyk.gif.

c95d4145f2ce7ac0.jpg

Jest też wersja 16+ trochę unowocześniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na zdjęciach wygląda lepiej, na żywo taka miniaturka

> a kymco nie jest takie brzydkie i naprawdę jest to fajna oferta, no ale nie namawiam .

> Jest też wersja 16+ trochę unowocześniona

shark900?

"unowoczesniona"? z tego co pamietam tylne kolo 14 zamiast 16->efekt wiecej miejsca w kanapie? co jeszcze zmienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.