Skocz do zawartości

KZA -Elektryczny sekator


Tasior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam sie nad zakupem elektrycznego sekatora na działke.

Co powiecie o czyms takim Bosch .

Szukam czegos w granicy 150-300 pln . Nie musi to byc sprzet najwyzszej polki ale co by po przyciekiu 15 iglakow nike trzeba bylo go wymieniac.

Moze cos polecicie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bosha to w rodzinie mają już od 2 lat i daje radę (nie wiem jednak jaki model ale ma ok. 400W więc pewnie podobny). Jak sam szukałem w zeszłym roku to w serwisie dowiedziałem się, że podobno w Boshu padają włączniki (na sklepie mieli Bosha i Makitę, a bardziej polecali Makitę). Zresztą jak obejrzałem to Makita mi bardziej podeszła i po kilku godzinach cięcia mogę powiedzieć, że to był dobry zakup. Ja kupowałem w sklepie stacjonarnym, a cena była nieco niższa niż tu Leroy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Zastanawiam sie nad zakupem elektrycznego sekatora na działke.

> Co powiecie o czyms takim Bosch .

> Szukam czegos w granicy 150-300 pln . Nie musi to byc sprzet najwyzszej polki ale co by po

> przyciekiu 15 iglakow nike trzeba bylo go wymieniac.

> Moze cos polecicie .

mam to samo od 10 lat ijest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa aspekty - funkcjonalność i trwałość.

Niekoniecznie idące w parze, to drugie bywa losowe.

20 lat temu kupiłem niewielkie proste nozyce elektryczne noname, ale wyglądajace wyraźnie na firmę Peugeot. Działają sprawnie do dziś, choć ciąłem nimi w sumie ponad 300 m.b. roslinności na sezon i czasem nawet dwa razy.

Ale roslinność podrosła i zrobiły się za krótkie.

Dokupiłem więc B&D z jedną genialną sprawą - otwieranym uchwytem, pozwalającym o kilkadziesiąt cm zwiększyć "wysięg" nożyc kosztem gorszego wywazenia, ale mozna go zamknąć i wysięg się skraca, za to wywazenie robi się idealne.

Tyle, że jeszcze na gwarancji poleciał wyłącznik. A zaraz po gwarancji pękła obudowa przekladni napędzającej, dali za mało "mięsa" na ściankach przenoszących siły od "noża" i to musiało pęknąć. Działają wprawdzie do dzisiaj, ale mocno nimi rzuca. 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.