Skocz do zawartości

Van


sebaso

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dzisiaj ja Wam zadam questa: potrzebny będzie nowy van w stylu Seata Alhambry. Z racji, że zakup( a w zasadzie wynajem długoterminowy) będzie dla instytucji budżetowej więc im taniej tym lepiej zlosnik.gif. Dacia Lodgy odpada, bo już mamy Dustera...

Wczoraj byłem w Seacie oglądać Alhambrę - no i w zasadzie spełnia nasze wymagania( 7os z możliwością przekształcenia w małą bagażówkę). Byłem również w Fordzie, ale oni na ten moment nie mają nic co by powyższe kryteria spełniało - będą nowe modele w ofercie od czerwca(S-MAX i Galaxy).

Jest nowy Espace - tego jeszcze nie oglądałem.

Jest Sharan, ale cena pewnie będzie wyższa niż w przypadku Alhambry.

A co by doradził AK? Rzućcie jakimiś pomysłami wink.gif20.GIF

Auto ma zastąpić dwa, a w zasadzie trzy które teraz posiadamy(Vectrę B, stare Vito, oraz Vaneo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro zastanawialiście się nad Lodgy to może wystarczy wam coś pokroju Zafiry, Scenica. Z drugiej

> strony jak ma tam jeżdzić 7 osob często to nie wiem czy nie najlepszym rozwiązaniem było by VW

> Transporter.

Nie nad Lodgy w ogóle się nie zastanawialiśmy - czytamy ze zrozumieniem grinser006.gif

Nie, nie często, czasem może tak się stać że będzie jechało 7 osób, ale to czasem.

Generalnie zależy nam żeby zastąpić busa jakim jest Vito i samochody osobowe jednym autem i właśnie taka Alhambra byłaby kompromisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale nie zastanawialiście się bo macie Dustera? Czyli tylko dlatego że nie chcecie Dacii bo przecież

> to dwa zupełnie inne auta.

Przez to że mamy Dustera to nie chcemy już więcej Dacii zlosnik.gif

Generalnie nie jest to zły samochód, ale po co on był kupiony do tej instytucji to ja niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zbyt bagażowe. Chyba jednak stanie na tej Alhambrze, tym bardziej że podoba się dyrekcji

Bedziecie konfigurować 2015 czy cos z wyprzedazy 2014?

Daj znak co udalo się utargować, ja myślałem że jak uda mi się wytargować dodatkowe wyposażenie i nawet ich przetrzymalem i dupa. Dostałem 10 tys za 2014 od reszty -5% i ok -8% za 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bedziecie konfigurować 2015 czy cos z wyprzedazy 2014?

No właśnie nie wiem, bo pan w salonie powiedział, że do czerwca będzie tylko co na stocku gdyż czerwiec/lipiec ma być lift i nie przyjmują zamówień na nowe konfiguracje.

> Daj znak co udalo się utargować, ja myślałem że jak uda mi się wytargować dodatkowe wyposażenie i

> nawet ich przetrzymalem i dupa. Dostałem 10 tys za 2014 od reszty -5% i ok -8% za 2015.

Dał nam na dzień dobry wersję style 2.0 TDI za 125tys wg cennika z dodatkowym wyposażeniem lekko ponad 140tys .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> Dzisiaj ja Wam zadam questa: potrzebny będzie nowy van w stylu Seata Alhambry. Z racji, że zakup( a

> w zasadzie wynajem długoterminowy) będzie dla instytucji budżetowej więc im taniej tym lepiej

> . Dacia Lodgy odpada, bo już mamy Dustera...

> Wczoraj byłem w Seacie oglądać Alhambrę - no i w zasadzie spełnia nasze wymagania( 7os z

> możliwością przekształcenia w małą bagażówkę). Byłem również w Fordzie, ale oni na ten moment

> nie mają nic co by powyższe kryteria spełniało - będą nowe modele w ofercie od czerwca(S-MAX i

> Galaxy).

> Jest nowy Espace - tego jeszcze nie oglądałem.

> Jest Sharan, ale cena pewnie będzie wyższa niż w przypadku Alhambry.

> A co by doradził AK? Rzućcie jakimiś pomysłami

> Auto ma zastąpić dwa, a w zasadzie trzy które teraz posiadamy(Vectrę B, stare Vito, oraz Vaneo).

Przy podobnych założeniach tylko z aut używanych wybrałem Espace 4. Mam wersję van, czyli krótszą. Przy 7 fotelach niemal brak bagażnika. Lepsza pod tym względem jest wersja grand. Po wyjęciu foteli mam całkiem pojemną bagażówkę. Wersalka zmieściła się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie nie wiem, bo pan w salonie powiedział, że do czerwca będzie tylko co na stocku gdyż

> czerwiec/lipiec ma być lift i nie przyjmują zamówień na nowe konfiguracje.

> Dał nam na dzień dobry wersję style 2.0 TDI za 125tys wg cennika z dodatkowym wyposażeniem lekko

> ponad 140tys .

Nie kupujcie diesla.

Jeżdżę czasami Alhambrą '14 z 1.4 TSI z DSG i w trasie jest naprawdę ok.

Spalanie niewiele wyższe od diesla, a silnik mniej kłopotliwy i z przyjemniejszą charakterystyką. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.