Skocz do zawartości

byłem dziś w salonie w wawie spostrzeżenia


balu

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoż , że miałem dziś dzień wolny i zamierzam jak już wiecie zmienić sprzęta udałem się do salonu w wawie cool.gif. Wchodzę zdejmuje kask i pytam gdzie mogę zobaczyć MT 09 Tracer? Odpowiedz NIGDZIE !? icon_eek.gif

Hmmm jak to nigdzie przecież to nowość Yamahy ma być super hiper itd. Ano nie ma i nie będzie bo mamy na razie problemy ze ściągnięciem tych już zamówionych. O to pytam się czy ludziska kupują motocykle nawet nie wtedy gdy nie przejadą się nimi? Wychodzi na to że tak. confused.gif

No cóż opuszczam Yamachę bo już nic więcej prócz skuterów i MT 09 nie ma. frown.gif

Idę dalej kręcąc się wokół czerwonych pojazdów zaglądając macając dosiąść się nie da bo pojazdy tak ściśle ustawione żeby nikt nie siadał. grinser006.gif Pan zajęty gapi się w monitor swojego laptopa zerkam kilka razy w jego kierunku. Stwierdzam hmmm e nie ma co zagadywać w sumie biorę tylko dwa modele pod uwagę a i tak dziś jeździł nie będę. 270751858-jezyk.gif

Lecę dalej upewnić się, że triple dalej mi się nie podoba i faktycznie nie podoba się. oink.gif

Ale podejdę zobaczę jeszcze R1200 ładny ale kartka sprzedany - znaczy spadaj frajerze. Ale przyglądam się i widzę że to nie ten najnowszy bo zawias przód stary. Obok pan sprzedawca zakłada kufry na jakiś motocykl – ma klienta. Coś tłumaczy itd. Więc idę dalej oglądam pozostałe motocykle s1000 r ładny hmm myślę by się nadał. zlosnik.gif Staram się nawiązać kontakt wzrokowy z Panem od kufrów na próżno. Zniechęcony wychodzę bo pojazdy stoją jeszcze na zewnątrz iiii jest R1200 nowy NO OCZY MI Z ORBIT WYLAZŁY spineyes.gif. Myślę skoro ma tablicę i stoi na zewnątrz to może, może jest testowy do wypróbowania. Wracam czekam na moment kiedy panowie już te kufry zamocują albo na jakiegoś innego sprzedawcę lub powiedzmy tekst z tych proszę chwilę poczekać (nie jestem z tych co wtrącają się podczas rozmowy nieznanych mi osób). NIC z tego sprzedawca jakby mnie nie widział. tongue.gif

Cóż pewnie powiecie, że trzeba było się odezwać itd. itp.

Wnioski :

1. Yamaha ma chyba nas w nosie.

2. Jednak jestem z tych co lubią jak sprzedawca podejdzie i się zapyta czy może w czymś pomóc. Wtedy czuję się jak klient nawet jak nie kupuję tylko oglądam. Jak ja muszę wykonać pierwszy ruch to czuję się jak petent w PRL czego chce jak na 90 % nie kupi.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Liberatorze mają inne podejście, od razu pytają czy coś potrzeba, jak poszedłem na jazdy testowe i chciałem na sporstera iron to nie było ale mnie chciał wcisnąć na wide glide, ale że byłem świeżo po prawku to nie skorzystałem bo pietra miałem smile.gif ale dał posiedzieć i przygazówki porobić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Yamaha ma chyba nas w nosie.

Zadzwoniłem, spytałem jakie mają, poprosiłem o rezerwację żółtego, zapłaciłem zaliczkę i mimo problemów z leasingiem, moto był nadal dla mnie trzymany, miałem bieżącą informację o wszystkim i jestem naprawdę zadowolony z obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zadzwoniłem, spytałem jakie mają, poprosiłem o rezerwację żółtego, zapłaciłem zaliczkę i mimo

> problemów z leasingiem, moto był nadal dla mnie trzymany, miałem bieżącą informację o

> wszystkim i jestem naprawdę zadowolony z obsługi.

balu chciał pojeździć przed kupnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy nowych piszesz i to yamaszke

ja kymco ogladalem i młyn taki,że "kurwiki w oczach" wszyscy mieli

teraz za centralną się podpytuję używką do mojej varaderki też jakbym natrętnym komarem był

jak bum cyck każdy by kasę kroił a jak zapracować na nią trzeba to jakbyś był komarem jakimś natrętnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czym będziesz latał?

Poprosiłem o małego sportka. ok.gif

> Obczaiłeś że przy HD najlepiej się leasing opłaca?

Jeszcze nic nie obczajałem - chciałem właśnie usiąść na spokojnie i policzyć koszty, czy da rade teraz. ok.gif

Trochę się obawiam ubezpieczenia w kolejnych latach. oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> balu chciał pojeździć przed kupnem

Ogólnie narzekał, więc opowiedziałem swoją pozytywną historię smile.gif

akurat MT każdy model sprzedaje się nim wjedzie do salonu, więc nie ma co się dziwić, że nie mają demówek... ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz MT jak wchodziła to jak bym kupił w ciemno przed jazdą to bym w brodę płuł sobie lub sprzedał od razu po pierwszej jeździe. Jak silnik super tak pozycja za kierownicą dla mnie dramat jakieś za długie nogi mam. Strasznie ugięte i podnóżki z daleko z tyłu przez co mi stopy się zsuwały z nich.

Szukam sprzęta w przedziale 40 - 50 kpln dość uniwersalnego do miasta i niedalekich wypadów. Taki co zastąpi moja uniwersalną fz 6.

Ostatnio spodobał mi się brutal MV Augusty cool.gif

A że mam czym jeździć i w związku z tym parcia wielkiego nie ma staram się coś dopasować co będzie i funkcjonalne i cieszyło oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz MT jak wchodziła to jak bym kupił w ciemno przed jazdą to bym w brodę płuł sobie lub sprzedał

> od razu po pierwszej jeździe. Jak silnik super tak pozycja za kierownicą dla mnie dramat

> jakieś za długie nogi mam. Strasznie ugięte i podnóżki z daleko z tyłu przez co mi stopy się

> zsuwały z nich.

> Szukam sprzęta w przedziale 40 - 50 kpln dość uniwersalnego do miasta i niedalekich wypadów. Taki

> co zastąpi moja uniwersalną fz 6.

> Ostatnio spodobał mi się brutal MV Augusty

> A że mam czym jeździć i w związku z tym parcia wielkiego nie ma staram się coś dopasować co będzie

> i funkcjonalne i cieszyło oko.

Nie mam pojęcia... nie wiem co Ci doradzić. Moze VFR800F ?

Brutal chyba nie będzie zbyt wygodny w trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tył dobrze się prezentuje tzn. da się dopiąć kufer.

Bo być może pozycja za kierownicą będzie dobra.

Bo może się da zmienić kierownicę na wąską.

A i te plastiki nie są aż tak dramatyczne smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.