Skocz do zawartości

Nawigacja Carminat nie mogę włożyć płyty renault megane


Gokart

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam nawigację Carminat 8000

Dzisiaj chciałem sprawdzić jak odtwarza płyty cd/mp3 i czy w ogóle jest sprawny odtwarzacz i okazało się, że nie mogę włożyć płyty, nie chce wciągnąć płyty. Mam wrażenie jakby coś ją blokowało ale to tylko moje przypuszczenie.

Rozkręciłem radio żeby zobaczyć co w trawie piszczy i oczywiście w środku była płyta od nawigacji która mi brakowała, ponad to był tam jakiś koralik i moneta, pewnie jakieś dziecko włożyło to do środka.

Pomimo wyjęcia tych wszystkich rzeczy nadal nie mogę włożyć płyty jak widać na zdjęciu nie pozwalają zabezpieczenia które nie chowają się samoczynnie a ręcznie tez nie wiem jak je usunąć.

Zdjęcie w załączniku

Dziękuje za podpowiedzi.

post-54437-1435252956742_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Posiadam nawigację Carminat 8000

> Dzisiaj chciałem sprawdzić jak odtwarza płyty cd/mp3 i czy w ogóle jest sprawny odtwarzacz i

> okazało się, że nie mogę włożyć płyty, nie chce wciągnąć płyty. Mam wrażenie jakby coś ją

> blokowało ale to tylko moje przypuszczenie.

> Rozkręciłem radio żeby zobaczyć co w trawie piszczy i oczywiście w środku była płyta od nawigacji

> która mi brakowała, ponad to był tam jakiś koralik i moneta, pewnie jakieś dziecko włożyło to

> do środka.

> Pomimo wyjęcia tych wszystkich rzeczy nadal nie mogę włożyć płyty jak widać na zdjęciu nie

> pozwalają zabezpieczenia które nie chowają się samoczynnie a ręcznie tez nie wiem jak je

> usunąć.

> Zdjęcie w załączniku

> Dziękuje za podpowiedzi.

Bardzo dokładnie pooglądaj metalową ramkę wewnątrz oraz całą konstrukcję. Szczególnie w miejscach gdzie wkręcane są śruby mocowania.

Dostałem kiedyś radio z podobnym problemem. Okazało się, że ktoś użył za długich śrub do jego przykręcenia i pogiął elementy metalowe wewnątrz radia. Po wyprostowaniu wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bardzo dobrze obejrzałem radio w środku i nic nie wydało mi się podejrzane itd. Na 99 procent nic nie jest powyginane i teraz dumam o co chodzi w sumie nie słucham płyt wyłacznie radia ale pomimo to nie lubię jak coś nie działa mad.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.