Skocz do zawartości

No to mam rzepa!


_sky_

Rekomendowane odpowiedzi

Grand Cherokee Limited 4.0 '97

Trafiła mi się naprawdę perełka (nie tylko jak na ten rocznik).

Autko naprawdę zadbane, to co było napisane w ogłoszeniu i pokazane na zdjęciach, tak naprawdę okazało się błachostkami zlosnik.gif

Owszem, są detale do zrobienia:

- siłowniki tylnej szyby, tej w klapie, do wymiany

- akumulator do wymiany

- godzina i data w komputrze resetuje się po w(y)łączeniu silnika (możliwe, że to kwestia akumulatora)

- do zabezpieczenia krawędź maski (burchle się pojawiły)

- ewentualna wymiana zderzaków na nie popękane (ale w sumie po co?)

- huczy łożysko ataku w tylnym moście?

Miałem z pasażerkami, w drodze powrotnej z Gdyni, niezłą polewkę jak nie umiałem włączyć wycieraczek hahaha.gif Ale telefon do poprzedniego właściciela rozwiązał sprawę zlosnik.gif

No i za cholerę nie wiem, jak zapamiętać ustawienia fotela kierowcy grinser006.gif HELP?

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu i każdemu życzę tak uczciwego sprzedawcy ok.gif Warto było się przekulać z Ziutkowa do Gdańska (prawie w ciemno, na miejscu wcześniej obejrzał kolega kolegi i zdał mi relację) ok.gif

ps. No i jeszcze takie dodatkowe coś, tłumik Flowmaster zlosnik.gif Ładnie burczy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratulujemy i czekamy na fotki

Może jutro zrobię i wstawię wink.gif

> ... i oczywiście spotkanie poza asfaltem

Na razie to jest, Panie, seria. Opony typowo szosowe/miejskie.

Na początek pewnie pójdzie 2" w górę, ale to muszę po cichu zrobić tak żeby zona.gif nie widziała hehe.gif

A później odłożyć worek diamentów na trochę inne opony wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie miałem kiedy

> Jak już był czas, to się ciemno zrobiło

Ja we wtorek swojego wstawiam do spawania - zostawiać w garażu narzędzia i podnośnik? Może w weekend dźwigniemy go o 2 cale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja we wtorek swojego wstawiam do spawania - zostawiać w garażu narzędzia i podnośnik? Może w

> weekend dźwigniemy go o 2 cale?

Zapomnij. Ja już wolę na razie żonie nie podpadać zlosnik.gif

Pojechałem dzisiaj tylko odwieźć laptopy do mesje Doleck i przepadłem jakbym pojechał motocyklem hahaha.gif

No tak dobrze mi się jechało, a potem jeszcze sąsiad zdybał i się dopytywał o dane techniczne auta i takie tam hehe.gif

No i, kuźwa, zamiast 20 minut nie było mnie ponad godzinę hahaha.gif

ps. Jak się patrzę jak córa się wdrapuje do auta, to zaczynam się zastanawiać czy podwyższać hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, będzie Pan zadowolony zlosnik.gif

> No i za cholerę nie wiem, jak zapamiętać ustawienia fotela kierowcy HELP?

Na boczku drzwi kierowcy masz przyciski: 1, 2, SET

Ustawiasz fotel jak ci wygodnie, lusterka i stacje radiowe (jak radio oryginalne)

Najpierw naciskasz SET, mruga czerwona dioda.

Następnie naciskasz 1. i zaprogramowane (dla pilota nr 1) smile.gif

Sprawdź jeszcze na pilotach (z tyłu obudowy) jakie masz numerki w zależności którym pilotem otwierasz (1 lub 2) tak ustawi się fotel, lusterka i stacje radiowe.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.