Skocz do zawartości

Ypsilon >2011 - upgrade tempomat/blue&me/przeciwmgłowe


Pado

Rekomendowane odpowiedzi

informuję, że dokonałem upgrade Ypsilonki żony o następujące elementy= dla zainteresowanych info, że się da smile.gif :

- tempomat, działa, kontrolka się świeci

- sterowanie radiem i blue&me z kiery , sterowanie radia działa, nie mam jeszcze elementów blu&me, ale będę je dokładał (skoro sterowanie z kiery działa i dało się je aktywować to i centralka blue&me powinna ruszyć)

- dołożenie halogenów- mam na razie podmieniony panel z przyciskami w środku nad radiem, samych halogenów brak na portalach aukcyjnych itp - handlarze chcą sprzedawać tylko całe zderzaki z halogenami za minimum 800PLN furious.gif ...

http://tufotki.pl/5zqPo

Oprócz gratów potrzebny jest program MES do aktywacji w/w oraz kumaty elektryk ze schematami

Największym sukcesem byłoby uruchomienie/dołożenie ESP/HH/ASR - tu niestety jest system ESP Boscha 9 generacji i na razie nie ma opcji jej uruchomić w MES (w Bravo II dołożyłem bez problemu, ale tam jest ESP 8 generacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> informuję, że dokonałem upgrade Ypsilonki żony o następujące elementy= dla zainteresowanych info,

> że się da :

> - tempomat, działa, kontrolka się świeci

od czego brałeś tempomat? typowo ypsilon czy od czegoś innego?

> - sterowanie radiem i blue&me z kiery , sterowanie radia działa, nie mam jeszcze elementów

> blu&me, ale będę je dokładał (skoro sterowanie z kiery działa i dało się je aktywować to i

> centralka blue&me powinna ruszyć)

> - dołożenie halogenów- mam na razie podmieniony panel z przyciskami w środku nad radiem, samych

> halogenów brak na portalach aukcyjnych itp - handlarze chcą sprzedawać tylko całe zderzaki z

> halogenami za minimum 800PLN ...

pytałeś w aso?

> http://tufotki.pl/5zqPo

> Oprócz gratów potrzebny jest program MES do aktywacji w/w oraz kumaty elektryk ze schematami

> Największym sukcesem byłoby uruchomienie/dołożenie ESP/HH/ASR - tu niestety jest system ESP Boscha

> 9 generacji i na razie nie ma opcji jej uruchomić w MES (w Bravo II dołożyłem bez problemu,

> ale tam jest ESP 8 generacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od czego brałeś tempomat? typowo ypsilon czy od czegoś innego?

> pytałeś w aso?

> > ale tam jest ESP 8 generacji)

ta, przełącznik był z Ypsilonki. Z tego co wiem do pewnego momentu było to samo co Panda III...a potem coś pozmieniali, ale nie jestem tego pewien na 100%

Ja musiałem się nakombinować bo:

- kupiłem przełącznik zespolony z tempomatem, ale taśma/spirala nie miała sterowania z kiery , więc kupiłem kolejny przełącznik, gdzie była spirala ze sterowaniem, ale nie było tempomatu- wybrałem ten lepszy/nowszy/ładniejszy i poskładałem to do kupy jako jeden z tempomatem i spiralą ze sterowaniem. Oczywiście spiralę/taśmę można kupić osobno...jeśli się trafi, co jest rzadkością, jak i sam tempomat.

co do halogenów to cena w ASO jest akceptowalna, ale co najwyżej samych ramek zlosnik.gif

PS

1) chyba, że masz halogeny na zbyciu?

2) może masz centralkę blue&me? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ta, przełącznik był z Ypsilonki. Z tego co wiem do pewnego momentu było to samo co Panda III...a

> potem coś pozmieniali, ale nie jestem tego pewien na 100%

> Ja musiałem się nakombinować bo:

> - kupiłem przełącznik zespolony z tempomatem, ale taśma/spirala nie miała sterowania z kiery , więc

> kupiłem kolejny przełącznik, gdzie była spirala ze sterowaniem, ale nie było tempomatu-

> wybrałem ten lepszy/nowszy/ładniejszy i poskładałem to do kupy jako jeden z tempomatem i

> spiralą ze sterowaniem. Oczywiście spiralę/taśmę można kupić osobno...jeśli się trafi, co jest

> rzadkością, jak i sam tempomat.

trochę grzebania jednak jest z tematem ok.gif

> co do halogenów to cena w ASO jest akceptowalna, ale co najwyżej samych ramek

tak plus minus ile kosztuje w aso halogen?

> PS

> 1) chyba, że masz halogeny na zbyciu?

> 2) może masz centralkę blue&me?

cieżko z gratami do ypsilona no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.