Skocz do zawartości

halogeny w cc


Pio84

Rekomendowane odpowiedzi

> heh mam sx i hak mam wkręcany także nie ma problemu myślałem pod

> kątem mojego......

> ale to faktycznie moze przeszkadzac

> pozdro

a.. to diametralnie zmienia sprawe, u mnie hak jest na stale i przez to bylby problem frown.gif!

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mojego centa od roku i dopiero patrząc na te zdjęcia widzę, że mam takie cosik zamontowane, tj. halogeny. Poprzedni właściciel robił różne ulepszenia, które "odkrywam" powoli. Ale jak te lampki włączyć? Szukać może jakiegoś przełącznika w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam mojego centa od roku i dopiero patrząc na te zdjęcia widzę, że

> mam takie cosik zamontowane, tj. halogeny. Poprzedni właściciel

> robił różne ulepszenia, które "odkrywam" powoli. Ale jak te

> lampki włączyć? Szukać może jakiegoś przełącznika w środku?

ile kolega dal za zalatwie prawka rotfl.gif bo jak by normalnie kolega robil to by wiedzial ze kierowca a przedewszystkim wlasciciel powinien wiedziec co ma w samochodzie i co i jak sie włacza grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolezanka, jesli to jakies usprawiedliwnie. Wiem, gdzie kierownica i te wszystkie do naciskania, biegi czasem tez zmieniam, raz sie nawet udalo dojsc do 4. A na kursie ucza tyle, ze rzeczywiscie mozna

sie turlac ze smiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolezanka, jesli to jakies usprawiedliwnie. Wiem, gdzie kierownica i

> te wszystkie do naciskania, biegi czasem tez zmieniam, raz sie

> nawet udalo dojsc do 4. A na kursie ucza tyle, ze rzeczywiscie

> mozna

> sie turlac ze smiechu.

no przepraszma najmocniej ze koleżanke wziolem za kolege bow.gif526.gifa tak poważnie wszytsko w książce pisze a najważniejsze to sie trza o samochod poprzedniego wlasciciela wypytac grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncząc temat, to ostatni właściciel potraktowałmnie, hm, obcesowo wpysk.gif A tak w ogole to dzieki za podpowiedzi na gg gdzie szukac wichajstra zeby uruchomic te odkryte po roku halogeny. Lepiej pozno noz wcale. Swiecą jak psu boje_sie.gif I przydalo sie do czegoś przeglądanie tego zacnego forum bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.