Skocz do zawartości

Tuleja stabilizatora Croma


kox

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, wymieniał ktoś? Bo mi mechanik wymienił, ale mówi, żebym oryginał kupił bo się różni od zamiennika

tuleja-stabilizatora-sidem.jpg

taką mi dał do ręki, jako zużytą i mówi, że różni się od zamiennika który wygląda mniej więcej tak

fa725_IMG_2411MALE-%28new%29.jpg

jak narazie, tuleje z pierwszego foto znalazłem tylko w sklepach internetowych na zdjęciach. Towar niedostępny. Po wymianie na tuleje z 2 foto, niestety stukanie dalej słychać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie, wymieniał ktoś? Bo mi mechanik wymienił, ale mówi, żebym oryginał kupił bo się różni

> od zamiennika

> taką mi dał do ręki, jako zużytą i mówi, że różni się od zamiennika który wygląda mniej więcej tak

> jak narazie, tuleje z pierwszego foto znalazłem tylko w sklepach internetowych na zdjęciach. Towar

> niedostępny. Po wymianie na tuleje z 2 foto, niestety stukanie dalej słychać :/

wymieniałem u siebie w jumpym, kup może lepiej oryginał, różnica między tanim zamiennikiem a oryginałem będzie pewnie śmieszna.... w citroenie to było chyba jakieś 6zł na szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wymieniałem u siebie w jumpym, kup może lepiej oryginał, różnica między tanim zamiennikiem a

> oryginałem będzie pewnie śmieszna.... w citroenie to było chyba jakieś 6zł na szt.

tak pewnie zrobie, tylko dziwi mnie, że nikt nie oferuje identycznych czy oryginalnych tylko zwykły odlew/badziew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak pewnie zrobie, tylko dziwi mnie, że nikt nie oferuje identycznych czy oryginalnych tylko zwykły

> odlew/badziew

Nie do końca, mianowicie są dwa rodzaje gum stabilizatora pierwsze te skladane z dwóch częsci co miałeś oryginalnie i drugie całe gumowe. Pierwsze do dostania tylko oryginalne i koszt w ASO coś ponad 100zł za kpl. drugie groszowe sprawy i zamienników od groma. Nie wiem kto był tak sprytny żeby włożyć gumy w miejsce tych z wkładką metalową bo to nijak nie pasuje i na oko widać że to nie to. Najprostsze i najtańsze rozwiązanie kupić obejmy do tulejek gumowych i zapomnieć. Dostaniesz używki (pasują jak pewnie wiesz z vectry C) za 10-20zł kpl. Drążek stabilizatora, śruby i ich rozstaw jest ten sam różnica tylko w obejmach i gumach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie do końca, mianowicie są dwa rodzaje gum stabilizatora pierwsze te skladane z dwóch częsci co

> miałeś oryginalnie i drugie całe gumowe. Pierwsze do dostania tylko oryginalne i koszt w ASO

> coś ponad 100zł za kpl. drugie groszowe sprawy i zamienników od groma. Nie wiem kto był tak

> sprytny żeby włożyć gumy w miejsce tych z wkładką metalową bo to nijak nie pasuje i na oko

> widać że to nie to. Najprostsze i najtańsze rozwiązanie kupić obejmy do tulejek gumowych i

> zapomnieć. Dostaniesz używki (pasują jak pewnie wiesz z vectry C) za 10-20zł kpl. Drążek

> stabilizatora, śruby i ich rozstaw jest ten sam różnica tylko w obejmach i gumach.

o widzisz, już jakiś konkret. Jutro jade do ASO. Co do drugiego rodzaju to faktycznie coś mechanik marudził , że rzeźbił i mam sobie oryginał w ASO kupić i mi to wymieni. Założył badziew bo go przyciskałem na odbiór auta...

dla potomnych

koszt w pierwszym aso do którego zadzwoniłem to 160zł za kpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam dwie oryginalne GM-a .... w garażu leżą bo mi się wydawało że do wymiany mam

w czwartek mają być w ASO, no chyba, że dziś przed południem wyślesz, i zrobisz dobrą cenę biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.