Skocz do zawartości

co powiecie o c3


angrius

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie dopiero mniej więcej gdzies za 4-6 miesięcy będziemy z żoną szukac dla niej auta, ale juz teraz bym chcial poznać Wasza opinię. Na razie w oko wpadla nam cytryna c3. Z racji ze na razie nasza c5 działa wspaniale to jestem przekonany do cytryn. Auto ma byc typowo miejskie dla kobiety by przewieźć dziecko w foteliku. Fajnie jakby stelaż sie zmiescil w bagażniku. Jaka jest Wasza opinia o tych autach? Ile to pali? Czy silniki znoszą lpg? Jakie w ogóle tam sa wersje silnikowe? No i przede wszystkim co kupie za kwotę 8-10 tys? Czy w ogóle cokolwiek? Zakładam ze tak skoro c5 kupiłem za niecałe 8 tys. Wszelkie uwagi mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które C3 ?

2002-2008 czy od 2009 ?

Pierwsze polecam zwłaszcza poliftowe od 2005, czyli C3 II.

wersji silnikowych jest sporo:

NoPb 1.1, 1.4, 1.6

ON 1.4 (68 i 92) i 1.6 (90 i 110)

Polecam wersję exclusive, całkiem inna jakość materiałów wnętrza, o wyposażeniu już nie wspominam.

Stelaż się mieści średnio, zależy jakiej firmy :) ale i tak trzeba zdemontować moduboxa (podwójne dno) i półkę, dlatego ja mojego chce zmienić na C3 Picasso.

Za 8-10 nic nie kupisz, jeśli chcesz żeby się sprawowali jak C5 dotychczas.

Kolega właśnie sprzedał auto do jazdy, 1.4-92KM HDi exclusive z 12/2002 za 11,5 tyś. z rzeczywistym przebiegiem 203000 km.

Ja mojego 01/2008 i 168000 km na tą chwilę wystawiam za prawie 20 (1.6HDi 110)

Spalanie w zależności od buta :)

kolegi ~5,5 mój ~6,5 w Warszawie. Ale jaką przyjemność z jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie dopiero mniej więcej gdzies za 4-6 miesięcy będziemy z żoną szukac dla niej auta, ale juz teraz bym chcial poznać Wasza opinię. Na razie w oko wpadla nam cytryna c3. Z racji ze na razie nasza c5 działa wspaniale to jestem przekonany do cytryn. Auto ma byc typowo miejskie dla kobiety by przewieźć dziecko w foteliku. Fajnie jakby stelaż sie zmiescil w bagażniku. Jaka jest Wasza opinia o tych autach? Ile to pali? Czy silniki znoszą lpg? Jakie w ogóle tam sa wersje silnikowe? No i przede wszystkim co kupie za kwotę 8-10 tys? Czy w ogóle cokolwiek? Zakładam ze tak skoro c5 kupiłem za niecałe 8 tys. Wszelkie uwagi mile widziane

Autko całkiem fajne i przyjemne w użytkowaniu. Żonka jeździ 1.4 ze zautomatyzowaną skrzynią, to jej siorbie to 7,2l.

 

Tak jak Paweł pisał - bagażnik nie jest duży, więc zależy jaki stelaż. Co do cen się nie wypowiem, bo nie znam aktualnych :) Ja za naszego dałem 2 lata temu 14tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.