Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w temacie instalacji LPG


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że zakupiłem Opla insignie 1.8 benzyna 140 km , chciałbym założyć instalacje gazową

I teraz pojawiają się do Was pytania gdzie na śląsku jest dobry warsztat

Drugie pytanie to jaka instalacje polecacie jakiej firmy itp.

 

pozdrawiam i dziekuj za info

 

Dostałem od jednego zakładu Davanti z Katowic iz chcą mi założyć taki zestaw

 

do Pana samochodu proponujemy instalację Stag Q-Box plus na wtryskiwaczach
Hana 2000 i reduktorze ACR01 w cenie 3000 zł. W tej kwocie uwzględniony
jest wlew tankowania gazu pod klapką tankowania paliwa oraz zbiornik gazu
w miejsce koła zapasowego do 53l. Do zasilania gazowego oraz podłączenia
układu chłodzenia stosujemy najwyższej jakości gumowe przewody firmy
Parker, a także termoplastyczne Faro. Montaż trwa dwa dni

 

Co o tym myślicie ?

 

pozdrawiam

 

Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze brzmi ( jeżeli zastosują to co napisane), reduktor doopy nie urywa ale może być, wtryski górna półka, butla jak to butla, zwróć jedynie uwagę na to, aby była produkcji 2015 a nie leżak magazynowy ( bo homologacja jest ważna od daty produkcji, nie montażu).

Q box bardzo OK o ile będą umieli go dobrze skonfigurować a nie tylko autokalibrację i w drogę.

Zapytaj jeszcze o demontaż kolektora ssącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze brzmi ( jeżeli zastosują to co napisane), reduktor doopy nie urywa ale może być, wtryski górna półka, butla jak to butla, zwróć jedynie uwagę na to, aby była produkcji 2015 a nie leżak magazynowy ( bo homologacja jest ważna od daty produkcji, nie montażu).

Q box bardzo OK o ile będą umieli go dobrze skonfigurować a nie tylko autokalibrację i w drogę.

Zapytaj jeszcze o demontaż kolektora ssącego

to znaczy co pytać czy demontują czy wiercą na pałę ? a skąd bedę widział czy mnie nie wkręcają , robią to dwa dni to wiesz jak jest , chyba że po innych rzeczach idzie to sprawdzić ?

A ten reduktor to mogli by zamienic np . na jaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja myślałęm że demontaż kolektora to jest na porządku dziennym ale sie myliłem poniewaz Pan mi napisał tak

 

możemy zdemontować kolektor do montażu w zależności od Państwa oczekiwań.
Czas oczekiwania to około dwa tygodnie, montujemy instalacje na bieżąco
dlatego nie mamy żadnych "leżaków magazynowych". Gwarancja jest 3 letnia
na instalację.

 

 

i co wy na to ? , montowac tam czy sobie odpuścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałęm że demontaż kolektora to jest na porządku dziennym ale sie myliłem poniewaz Pan mi napisał tak

 

 

 

w tych pieniądzach nigdzie nie zdejmują kolektora.

pozatym niewiele to daje. mam piąte auto z gazem, nigdzie kolektor nie był zdejmowany i nic sie nie dzieje, ani nie działo

jak chcesz to podjedz naprzeciw urzędu miasta w DG do firmy moto-bajczyk. chłopy zjedli zęby na instalacjach i nigdzie w okolicy nie znajdziesz lepszego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja myślałęm że demontaż kolektora to jest na porządku dziennym ale sie myliłem

Warsztaty które mają dużó roboty odpuszczają sobie klientów upierających się co do zdjęcia kolektora . W czasie , który potrzebny jest do zdjęcia i założenia kolektora  , zrobią drugie auto i zarobią więcej. Odchodzi też ryzyko , że ułamie się jakiś króciec od podciśnienia , podwinie się uszczelka lub stanie się jakiaś inna nieprzewidziana rzecz , która w kilku / kilkunastoletnim aucie jest całkiem prawdopodobna.

Chyba że nie da się inaczej zrobić , bo są i takie silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no też tak słyszałem, dlatego kupiłem barracudy, ale hany cały czas droższe, dlatego tak napisałem.
Zawsze można kupić kheiny ( nue

Od jakiegoś roku montujemy hany na specjalne zamówienie i na ryzyko klienta. Jakość hany na prawdę spadła . Szkoda bo to podobno klon keihina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja zrobiona , estetyka pierwsza klasa :) Super jestem bardzo zadowolony :) , jest lepiej niż myślałem , teraz tylko żeby dobrze sie sprawowała to bedzie git :) 

Miałem się targować o 50 zł ale mi głupio było ( bo jest  tak fajnie i dobrze zrobione ) więc zapłaciłem tak jak było umówione czyli 3000 tys :)

 

pozdrawiam

 

Fatal :), teraz zakup opon zimowych mnie czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dobrze sprawdź co masz pod maską, kolega gazowal niedawno VC z tym silnikiem, miał mieć zavoli zeta n i Hanki a pod maską znalazł się tomasetto Alaska i jakieś chyba napoleony.

Pokazałem mu to jakiś tydzień po montażu, temat olal a teraz zaczynają się problemy jak za mocno pociśnie to reduktor nie wyrabia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Instalacja zrobiona , estetyka pierwsza klasa :) Super jestem bardzo zadowolony :) , jest lepiej niż myślałem , teraz tylko żeby dobrze sie sprawowała to bedzie git :)

Miałem się targować o 50 zł ale mi głupio było ( bo jest tak fajnie i dobrze zrobione ) więc zapłaciłem tak jak było umówione czyli 3000 tys :)

pozdrawiam

Fatal :), teraz zakup opon zimowych mnie czeka :)

Co ile masz zamiar regulowac zawory bi chyba w tym silniku hydraulicznych nie ma :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.