Skocz do zawartości

gdzie kupie plyty MDF ?


DeL

Rekomendowane odpowiedzi

> w necie albo gdzies w okolicy? ew. Lodz lub Wawa albo okolice

> pozdrawiam

CASTORAMA,LEROY MERLIN,OBI,PRAKTIKER............jeszcze wiecej hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A orientujecie się może ile kosztuje np m2 (czy jak to sie tam

> sprzedaje ) mdf-u??

Też stoje przed tym problemem bo potrzebuje MDF-u na panele. Pytałem w Praktikerze ale mają tylko taki bardzo cienki co sie przybija do mebli od tyłu- przynajmniej tylko taki mieli w Czeladzi i Częstochowie. Najlepiej poszukaj w jakim śklepie/ warsztacie co zajmuje sie stolarką. Ja w mojej okolicy znalazłem jednego gościa i jak mu przyniose dokładne wymiary to dotnie mi toto na miejscu cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem własnie w trakcie robienia paneli a wykonuje je z kredensu ktory ktos wystawil obok pobliskiego smietnika. Kredens jest wykonany z normalnej plyty wiorowej ktora polecal mi fachowiec-stolarz do wykonywanie tego typu rzeczy. MDF podobno jest zbyt twardy aby robic z niego jakies "fikusne ksztalty". Radze w takim razie zakup normalnej wiorowki (najlepiej bez laminatu) lub poprostu podharcezyc taka komode lub kredens .... zaoszczedzone (wedlug mnie niemale) pieniadze mozna dolozyc do glosnikow np.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jestem własnie w trakcie robienia paneli a wykonuje je z kredensu

> ktory ktos wystawil obok pobliskiego smietnika. Kredens jest

> wykonany z normalnej plyty wiorowej ktora polecal mi

> fachowiec-stolarz do wykonywanie tego typu rzeczy. MDF podobno

> jest zbyt twardy aby robic z niego jakies "fikusne ksztalty".

> Radze w takim razie zakup normalnej wiorowki (najlepiej bez

> laminatu) lub poprostu podharcezyc taka komode lub kredens ....

> zaoszczedzone (wedlug mnie niemale) pieniadze mozna dolozyc do

> glosnikow np.

> Pozdrawiam

taaa, mdf to juz przeszlosc, teraz tylko wiorowka claps.gifwink.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w necie albo gdzies w okolicy? ew. Lodz lub Wawa albo okolice

> pozdrawiam

Castorama na Popularnej w Wawie - tylko jak zamówisz pocięte kawałki to ze 3 dni będziesz czekał (w piątek jak chciałem 8 kawałków - to na poniedziałek mi mogli pociąć - więc olałem).

LerłaMerlę w Jerozolimskich - tną na poczekaniu (max godzinkę trza se polatać po regałach)

19mm i 22mm bodajże po 46 czy 48zł za metr kw.

16 37zł za metr chyba o ile dobrze pamiętam...

tylko najpierw zadzwoń i spytaj o konkretną grubość - często braki są w obu marketach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skad to pytanie skoro w Skierniewicach jest Castorama a oprócz tego

> kilka składów budowlanych ?? ( o ile dobrze rozwinalem skrot

> eska-ce)

w skladach budowlanych nie ma, maja tylko pazdzierz i wiorowke ale cienka , ekocentr, vox i taka hurtownia przy cmentarzu starym.

a Casto sprawdze dzisiaj, oby tam bylo - > no i sprawdzilem ! NIE MAJA!!!! wiec w skiernie nie uswiadczysz MDFu frown.giffrown.gif

pozdro dla krajana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.