Skocz do zawartości

co wy myślicie o tych głośnikach na przód astry ???


ekwador240

Rekomendowane odpowiedzi

> mam zamiar kupić taki zestaw głośników. Poradźcie mi czy to będzie

> dobre ?? n agłośniki do przodu moge wydać max 200zł. Oto link:

> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=96920699

spotkałem sie z opiniami ze głośniki "Buszmena" nie są za dobre.

sam coś pomału chce wzbogacić mój samochodzik w jakiś lepszy i mocniejsze audio i tak czytam i skacze po stronach związanym z włąsnie głosnikami i stąd te wnioski. choć expertem nie jestem biglaugh.gif.

taka moja subiektywna opinia.

p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam zamiar kupić taki zestaw głośników. Poradźcie mi czy to będzie

> dobre ?? n agłośniki do przodu moge wydać max 200zł. Oto link:

> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=96920699

Kicha i tyle! nigdy nie kupuj nic tej marki. Poczekaj dozbieraj 80 zł i kup takie napewno będziesz zadowolony pod warunkiem oczywiście, że masz w miarę dobre radio!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam zamiar kupić taki zestaw głośników. Poradźcie mi czy to będzie

> dobre ?? n agłośniki do przodu moge wydać max 200zł. Oto link:

> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=96920699

Jeżeli możesz to postaraj się dołożyć 100pln i będziesz miał naprawdę coś pożądnego. Do tych czy innych głośników i tak będziesz potrzebował dokupić dystanse i to nie żadne plastiki, czy wycinać orginalne głośniki i wykożystać plastik. Podstawą dobrego zestawu jest wygłuszenie drzwi, stabilny i mocny montaż, więc tylko na MDF'ie.

A to koszt około 35pln. Ja proponuję to co ktoś już polecił, słuchałem tego i naprawdę jest to warte tych pieniędzy: http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/27/products_id/122 Narazie zbieram jeszcze na nie, ale będzie czego posłuchać. Tylko do nich potrzebujesz naprawdę dobre radio a najlepiej wzmacniacz, a te buszmeny maję dużą skuteczność więc zagrają na czymś słabym. Pozatym możesz nieć problem z montażem bo są głębokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do tych czy innych głośników i tak będziesz

> potrzebował dokupić dystanse i to nie żadne plastiki, czy

> wycinać orginalne głośniki i wykożystać plastik. Podstawą

> dobrego zestawu jest (...) stabilny i mocny montaż,

> więc tylko na MDF'ie.

mozesz rozwinac ta mysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam zamiar kupić taki zestaw głośników. Poradźcie mi czy to będzie

> dobre ?? n agłośniki do przodu moge wydać max 200zł. Oto link:

> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=96920699

Głębokość montażowa 65mm .....mimo zastosowania tuleji dystansowych może być problem z opuszczeniem szyby do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Beda ci potrzebne dlatego, zeby powiekszyc glebokosc montazowa

> glosnikow, poniewaz oryginalne Opla sa plytkie...

28 mm kontra 35 mm - ta roznice mozna spokojnie nadlozyc stosujac 'domowe' sposoby, (chocby podkladki filcowe) i w ten sposob idealnie dostosowac wysokosc dystansu do glebokosci montazowej glosnika. dodatkowo filc moze - w niewielkim stopniu, ale zawsze - wytlumic nieco drgan emitiwanych przez kosz glosnika. koszt pary dystansow 38 pln + okolo 20 pln za przesylke to dosc pokazna kwota. dodam tez, ze niektore glosniki posiadaja wytloczony rant, ktory moze przeszkadzac w montazu.

>A dobre

> mocowanie musi byc, bo inaczej rozwalisz sobie w bardzo szybkim

> tempie glosniki

zgadzam sie w pelnej rozciaglosci z tym stwierdzeniem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by kolega chcial to bym mu sprzedal swoje wyciagniete z astry f z przodu glosniki hertz ecx 165 w stanei bdb z podelkiem i wohgole i dystansami na ktorych ja je mialem zamontowane w swojej za 150 plus przesylka jakies zdjecia moge porobic a wyciaglem je z przodu bo sprzealem asterke i kupilem astre g a tam nie bede zmienila juz audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak by kolega chcial to bym mu sprzedal swoje wyciagniete z

> astry f z przodu glosniki hertz ecx 165 w stanie bdb z

> podelkiem i wohgole i dystansami na ktorych ja je mialem

> zamontowane w swojej za 150 plus przesylka jakies zdjecia

> moge porobic a wyciaglem je z przodu bo sprzealem asterke

> i kupilem astre g a tam nie bede zmienila juz audio

HERTZ jest ok.gif Sam mam DSK 165 i naprawdę ładnie grają. Trzeba tylko pamiętać o wygłuszeniu drzwi bo bez tego nawet najlepsze głosniki nie zagrają zbyt pieknie, a raczej 'pudełkowo". Za Hertze DSK 165 o których mówię na allegro wołają około 240 złotych, to tylko 40 złotych więcej od Twojego limitu a bedziesz napewno zadowolony. BOSHMAN to taki odpowiednik firmy TOPEX w marketach z narzędziami 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.