Skocz do zawartości

ZJ 5.9 vs GV1 2.5


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od łącznika, lub od dobrego rozpędu.
Chcesz go postraszyć, to proponuję jakieś strome zjazdy, na jedynce i reduktorze nie będziesz miał problemów ( hamujemy tylko w ostateczności ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o problemy Jeepa, tylko o nabiał kierownika. Strome zjazdy, są dla osób nie upalających w terenie czymś, co wywołuje paniczny lęk.

Ironicznie podpowiem jeszcze, że Jeep będzie miał problemy z otwarciem / zamknięciem tylnej klapy przy dużym wykrzyżu osi.
Aczkolwiek nie wiem, czy przy seryjnym zawiasie nie będzie po prostu odrywał kół od podłoża :)
Tutaj wygraną masz prawie pewną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 21 cm różnicy ale ZJ ma blisko 4 cm większą średnice opon. ZJ na ramie na pewno nie zawiśnie bo to unibody.

 

Ze samonosna to wiem, ale popatrz pod spod, takie fajne namiastki ramy sa, co do dlugosci to z linijka nigdy zadnego nie gonilem, wiem tylko ze wisza wszedzie tam, gdzie samurai czy vitara przejezdza tastasiem :phi: zreszta nie znam sie dlatego sie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze samonosna to wiem, ale popatrz pod spod, takie fajne namiastki ramy sa, co do dlugosci to z linijka nigdy zadnego nie gonilem, wiem tylko ze wisza wszedzie tam, gdzie samurai czy vitara przejezdza tastasiem

Porównanie rozstawu gv do samuraja najbardziej trafne :facepalm:

 

 

 

:phi: zreszta nie znam sie dlatego sie wypowiadam.

Zdążyłem zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ze samonosna to wiem, ale popatrz pod spod, takie fajne namiastki ramy sa, co do dlugosci to z linijka nigdy zadnego nie gonilem, wiem tylko ze wisza wszedzie tam, gdzie samurai czy vitara przejezdza tastasiem

Porównanie rozstawu gv do samuraja najbardziej trafne :facepalm:

 

 

 

:phi: zreszta nie znam sie dlatego sie wypowiadam.

Zdążyłem zauważyć.

 

No moze nie za czesto jakis jeep z nami jezdzi, i moze gv jest dluzsza w straszliwy dla maniakow linijek  i czytaczy danych z internetow sposob od samuraja, ale sam sens wypowiedzi powinien byc czytelny. Ja jezdze a nie czytam o tym, to spora roznica :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze nie za czesto jakis jeep z nami jezdzi, i moze gv jest dluzsza w straszliwy dla maniakow linijek  i czytaczy danych z internetow sposob od samuraja, ale sam sens wypowiedzi powinien byc czytelny. Ja jezdze a nie czytam o tym, to spora roznica :phi:

Widać że jeździsz ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZJ to nie XJ jeśli chodzi o skręcanie budy!

Znam dwa ZJ`ty których problem dotyczy. Fakt, że do seryjnych im daleko, ale bagażnik zamknąć jest ciężko.

Z drugiej strony są to auta do "orki", więc takimi detalami nikt się nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dwa ZJ`ty których problem dotyczy. Fakt, że do seryjnych im daleko, ale bagażnik zamknąć jest ciężko.

Z drugiej strony są to auta do "orki", więc takimi detalami nikt się nie przejmuje.

 

Faktycznie to już 20letnie strucle, czas leci....

Mój się nie skręcał ale to było 10 lat temu więc jeszcze nie był bardzo stary. Za to XJoty też kilku letnie były znacznie bardziej podatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO ten Jeep objedzie Suzuki, chyba ze drzewa beda wasko ustawione ;)

W konkurencji jazdy na jednym baku to Jeep przegra w połowie dystansu ;l

Tak poważnie nie widzę w żadnym aucie większej przewagi tym bardziej że mają być seryjne na szosowych oponach. Stawiam bardziej na kwestie awarii po całym dniu tarmoszenia :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.