Skocz do zawartości

Wymiana osłony gumowej wewnętrznej przegubu


slawek1234

Rekomendowane odpowiedzi

Auto przeszło przegląd, bez uwag! ale!

mam do wymiany osłonę gumową na półosi prawej,od  pasażera,wewnętrzną.Luzu nie ma więc kombinuje tak!Sciągam półoś,zbijam przegub krzyżakowy.zakładam nową osłonę gumową.wbijam  przegub,smaruje,zakładam obejmę na osłonę  półosi,została jeszcze obejma na kielichu, ale to po włożeniu połosi.Pytanie czy to się tak uda zrobić?Czy osłona gumowa oryginał czy zamiennik za połowę ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przeszło przegląd, bez uwag! ale!

mam do wymiany osłonę gumową na półosi prawej,od  pasażera,wewnętrzną.Luzu nie ma więc kombinuje tak!Sciągam półoś,zbijam przegub krzyżakowy.zakładam nową osłonę gumową.wbijam  przegub,smaruje,zakładam obejmę na osłonę  półosi,została jeszcze obejma na kielichu, ale to po włożeniu połosi.Pytanie czy to się tak uda zrobić?Czy osłona gumowa oryginał czy zamiennik za połowę ceny?

Auto Fiat Bravo 1,9 120KM, multijet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamiennik to szukaj metelli... Inne pękają i roku nie dozyja. PS wymieniałem kilka razy przeguby i tylko metelli jest wart polecenia ( z tych tańszych) możesz znaleźć lobro gkn ale to cena wędruje do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.