Skocz do zawartości

jaki filtr powietrza do JTD?


Maser

Rekomendowane odpowiedzi

> Pozwolę sobie jeszcze wtrącić 3 grosze

Ależ bardzo proszę. smile.gif Każda opińja jest bardzo mile widziana.. Tak więc nie zawsze zamiennik różni się czymkolwiek

> od oryginału.

> PS. Na samym filtrze nie było logo FIAT, tylko Sędziszów, ale część

> jest markowa.

A co powiesz o filtrze do JTD tutela? niewiem.gif kupiłem go na Allegro za 16 zł. jest to filtr olejowy do 1.9. zdecydowałem się nań ponieważ wyczytałem u nas na kąciku że użytkownik chyba brawki taki stosuje. mam nadzieję że i do stilo się nada. oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem się z wami podzielić obserwacją co do konieczności wymiany takiego filtra po 10000 km. Widziałem mój stary filtr, i powiem wam że tak brudnego jeszcze nie widziałem. Z barwy nowego czyli żółtawej nie zostało nic. Był ziemisto-szaro brązowy z drobinami piasku. Filtry w silnikach bęzynowych były czyste w porównaniu do filtra w JTD. wymiana nastąpiła po roku jazdy na starym i zrobione było na nim 10000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Filtry w silnikach bęzynowych były czyste w porównaniu

> do filtra w JTD. wymiana nastąpiła po roku jazdy na starym i

> zrobione było na nim 10000 km.

Gdyby ten benzynowy silnik byl doladowany to filtr wygladalby tak samo jak w JTD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.