Skocz do zawartości

Problem z gazem podczas wilgotnych dni


patgaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem z gaz kompletnie mi przestaje dzialac podczas duzych deszczow.

Na biegu w ogole nie da sie przyspieszac, a na luzie gasnie. Nastepnego dnia wraca do normy.

Ale wczoraj wyjalem akumulator do podlaowania go w domu prostownikiem i montowalem go wieczorem podczas duzych opadow sniegu. I gdzies tak przez 10 min napadalo mi troszke tego sniegu pod maske a dzis juz przez caly dzien gaz mi w ogole nie dziala.

Samochod od seicento 1.1 mpi. Ma ktos jakis pomysl?

Dodam ze Kable i swiece byly wymieniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z gaz kompletnie mi przestaje dzialac podczas duzych deszczow.

Na biegu w ogole nie da sie przyspieszac, a na luzie gasnie. Nastepnego dnia wraca do normy.

Ale wczoraj wyjalem akumulator do podlaowania go w domu prostownikiem i montowalem go wieczorem podczas duzych opadow sniegu. I gdzies tak przez 10 min napadalo mi troszke tego sniegu pod maske a dzis juz przez caly dzien gaz mi w ogole nie dziala.

Samochod od seicento 1.1 mpi. Ma ktos jakis pomysl?

Dodam ze Kable i swiece byly wymieniane.

Czy na benzynie jest to samo?

Jakie kable i kiedy zmieniałeś?

Bo wymiana niekoniecznie może coś zmienić :/

Na odpalonym silniku zrób mgiełkę jakimś spryskiwaczem po zmroku nad przewodami - jak będzie dyskoteka, to przewody do wymiany  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgielke to znaczy ze np spryskiwaczem do szyb?

Na benzynie wlasnie wszystko dobrze dziala, nic nie szarpie. Problem wystepuje juz od dluzszego czasu kable i swiece (NGK) byly wymieniane w marcu i po tym nadal problem wystepywal. Jak by bylo jakies przebicie to na benzynie chociazby torszke szapralo, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgielke to znaczy ze np spryskiwaczem do szyb?

Na benzynie wlasnie wszystko dobrze dziala, nic nie szarpie. Problem wystepuje juz od dluzszego czasu kable i swiece (NGK) byly wymieniane w marcu i po tym nadal problem wystepywal. Jak by bylo jakies przebicie to na benzynie chociazby torszke szapralo, prawda?

Dokładnie, spryskiwaczem tą mgiełkę.

Miałem kilka Fiatów, zdarza się na lpg - bardziej wrażliwe na przebicia jest  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies moze woda dostawac sie w styki i robic zwarcie.

Sprawdz instalację elektryczną kompa gazowego. Obejrzyj styki, zobacz czy woda nie moze dostawac sie do kompa. Nie musi wcale od góry, moze od spodu od kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.