Skocz do zawartości

Kto mi zrobi......dobrze


sebamaster

Rekomendowane odpowiedzi

Lepke hehe.gif

chodzi o to ze dostalem 15 na tak juz jakis czas temu i... mody kazaly czekac bo lep niema a juz czekac nie moge (wiecie o co chodzi) probowalem na wlasna reke zrobic lepe w drukarni co robia reklamy sitodruk idt itp ale zrobili mi kiszke bo flia nie do konca przezroczysta to farba odpada platami ok wiec kto mi zrobi lepe moze macie jakies zaklady blisko jakas poligrafia, moze ktos bedzie robil to przy okazii i mi zrobi. zaplace za lepe i pokryje koszt przesylki.... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... była panienka z Żar co się tym profesjonalnie zajmowała... ale cerbery rzuciły klątwe i same miały sprawę pchać ku lepszemu... teraz wszystko zależy od nich sciana.gif

ale nie widziałem żeby sie ktoś publicznie skarżył więc mniemam że to chwilowy przestuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lepke

> chodzi o to ze dostalem 15 na tak juz jakis czas temu i... mody

> kazaly czekac bo lep niema a juz czekac nie moge (wiecie o co

> chodzi) probowalem na wlasna reke zrobic lepe w drukarni co

> robia reklamy sitodruk idt itp ale zrobili mi kiszke bo flia nie

> do konca przezroczysta to farba odpada platami ok wiec kto mi

> zrobi lepe moze macie jakies zaklady blisko jakas poligrafia,

> moze ktos bedzie robil to przy okazii i mi zrobi. zaplace za

> lepe i pokryje koszt przesylki.... pozdro

Polecam zagadać do kolegi Jedi. Ja ostatnio robiłem u niego lepe wewnętrzną Silesia Team i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.