Skocz do zawartości

Fokus II -nie domyka drzwi


arek_m

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Mam problem od dwóch dni z zamykaniem drzwi od kierowcy.Centralny zamek działa normalnie ale tak jakby styk nie załapywał ,albo co któryś raz.... Nie wiem czy tylna klapa nie ma cos wspólnego z tym, bo jak mocniej trzasnę to drzwi od kierowcy zamykają się.Może to być od mrozu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak. Najpierw dużo deszczu i wilgoci teraz mróz i elektryka może szaleć. Poza tym uszczelki twardnieją i inne gumowe elementy. Ja mam co prawda jedynkę ale też w takich warunkach centralny potrafi płatać figle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

W cmaxie tez miałem kilka razy cyrki z CZ na mrozie

najlepiej jak zamarznie czujnik zamknięcia i sygnalizuje otwarte drzwi, wtedy nawet zamknąć auta nie można

Aha.na w sumie ...myłem przedwczoraj auto karcherem przy -2 i tak od dwóch dni mam cyrk .Tzn teraz sie zamykają ,nie wiem na jak długo  ;) .poprawiłem troche w tej gumie wiazkę ale to chyba nie to ewentuslnie wd-40 gdzie prysnąc ? w zamek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

W cmaxie tez miałem kilka razy cyrki z CZ na mrozie

najlepiej jak zamarznie czujnik zamknięcia i sygnalizuje otwarte drzwi, wtedy nawet zamknąć auta nie można

A gdzie ten czujnik od strony kierowcy jest .Może suszarka cza go ogrzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.