Skocz do zawartości

No i Isia strzeliła focha


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem sie wyżalić iż Isia dzisiaj strzeliła :foch:, nie odpali i nici z jazdy :( , kupiłem z 5 lat temu prostownik w lidlu bo był w promocji i się tak ostatnio zastanawiałem po co mi ?  teraz już wiem że to jest rzecz przydatna :) , chyba musze pomyślec nad nowym akumulatorem , teraz jest Varta 63 Ah

 

ładuje , jak jej zaniosę nowe doładowanie to mam nadzieje że w sklepie bede za 2 minuty :)

 

pozdrawiam , powodzenia dla wszystkich przy odpalaniu :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ledwo kręci na tych mrozach, ale odpala. W czasie jazdy wyłącza radio, więc bilans mocy mu się nie zgadza.

Zmierzyłem napięcie po przyjeździe, jak już postał trochę w ciepłym garażu - 12,4 V, więc ciut nisko.

Ładowanie ponad 15 V, więc komputer stwierdza niedoładowany aku i podnosi napięcie.

Wyjąć i doładować? Da to coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ledwo kręci na tych mrozach, ale odpala.

Zmierzyłem napięcie po przyjeździe, jak już postał trochę w ciepłym garażu - 12,4 V więc ciut nisko.

Ładowanie ponad 15 V, więc komputer stwierdza niedoładowany aku i podnosi napięcie.

Wyjąć i doładować? Da to coś?

Wyciągaj i ładuj , jak nic nie da to nowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.