Skocz do zawartości

20kkm w Volvo


sherif

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj minęło, poza tym widzę, że jest nowa świecka tradycja na raporty. Auto to XC70 2.4 D4, MY2016

 

Auto w sumie mam 7 miesięcy, na szczęście przegląd po 30kkm, więc dotychczas bez kosztowo :).

Wizyt w ASO:1 - w celu upgradu mocy z 185KM na 215KM, dość dobry poziom obsługi w ASO.

Spalanie: średnie 8.4l (przewaga miasto), korki w Wawie (9.5l), trasa 7-8l/100km. Choć nieraz zrobiłem na trasie ok 9l ;)

 

Usterek brak, wszystko idealnie spasowane, wygodne i bezgłośne. Do tego nawet żwawe obecnie.

Do większości wad już sie przyzwyczaiłem (brak kontrolki świateł, brak zamykania klapy z pilota/wnętrza, powolna navi).

Dzięki Volvo przekonałem się do LCD w miejscu deski (po Passacie nie chciałem o tym słyszeć).

Super patent z fotelikami wbudowanymi oraz elektryczną blokadą drzwi tylnich. Bardzo dobre nagłośnienie.

 

Auto w sumie kupione na szybko i tylko takie jakie było na placu (koniec produkcji), ale jak na razie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.