Skocz do zawartości

Peugeot 107


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie o ten model. W samochodzie zainstalowany jest centralny zamek ale z kluczyka. Czyli przekręcam kluczyk w drzwiach kierowcy i ciach wszystkie furtki zamknięte, przekręcamy w drugą stronę i wszystkie furtki otwarte. W drzwiach pasażera niestety tak nie ma, no ale są 2 rodzaje siłowników master i slave więc mnie to nie dziwi. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość zabudowania w tym samochodzie centralnego zamka, ale otwieranego z pilota? Czy w ogóle samochody te były fabrycznie w coś takie wyposażano? 

 

Dodam, że samochód jest z 2008 w 3 furtkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Morgan napisał:

  400pln może się zamkniemy bo nie wie ile kosztuje sterownik do tego auta

 

 

Sporo sobie krzyczy. Na alledrogo kupisz uniwersalny sterownik już od 40zł http://allegro.pl/sterownik-zamka-bagaznik-migacze-komfort-promocja-i6239042136.html

wielu sprzedających posiada rozpiski pod konkretny model auta gdzie i jak co podpiąć. Dasz radę to sam ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 51cent napisał:

 

 

Sporo sobie krzyczy. Na alledrogo kupisz uniwersalny sterownik już od 40zł http://allegro.pl/sterownik-zamka-bagaznik-migacze-komfort-promocja-i6239042136.html

wielu sprzedających posiada rozpiski pod konkretny model auta gdzie i jak co podpiąć. Dasz radę to sam ogarnąć.

 

Pod warunkiem że centralny nie jest cyfrowy (CAN) tylko analogowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jedrocha napisał:

 

Pod warunkiem że centralny nie jest cyfrowy (CAN) tylko analogowy :)

 

 

zgadza się,

ty siedzisz we francuzach to powiedz chłopakowi co tam siedzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 51cent napisał:

 

 

zgadza się,

ty siedzisz we francuzach to powiedz chłopakowi co tam siedzi ;]

 

Jak da VIN, 8 ostatnich znaków to zerknę :)

ale raczej CAN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie bawił w grzebanie w instalacji samochodu, tylko faktycznie uniwersalny sterownik i jak nie da się dołączyć silnika do fabrycznego zamka kierowcy, to dodatkowo siłownik na cięgno w drzwiach i gotowe. 50 złotych i trzy godziny roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.