Skocz do zawartości

Przewód czujnika oleju 900 spi


sid89

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem już CC 900, po zmianie silnika na 1.2. Jak wiadomo, czujnik ciśnienia oleju jest umieszczony w 900 z tyłu, a tutaj z przodu. Niestety poprzednik nie pociągnął kabelka i chciałbym go przedłużyć.

Problem jest w tym, że się naszukałem tej wtyczki i nie mogę znaleźć. Z jakiego miejsca mniej więcej z wiązki wychodzi ten kabel? Mam jedną luźną wtyczkę, ale ma 2 piny a nie jeden, i obstawiam że jest od filtra węglowego, który jest wywalony. Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pociągnij od nowa kabelek bezpośrednio do zegarów. To zwykłe połączenie jest czujnik -> zegary (dokładniej kontrolka sterowana masą), nie ma nic po drodze ciekawego. Albo szukaj w kablach przewodu o kolorze szaro żółtym /(jakoś tak)/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione, jest mniej więcej na odcinku łączenia skrzyni z silnikiem, z tyłu odchodzi w dół od grubej wiązki, która idzie pod nagrzewnicą. Szaro-żółty z pojedynczą wtyczką. Dzięki za pomoc :-)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.