Skocz do zawartości

wawa - Off-roadowy Dzień Kobiet


_sky_

Rekomendowane odpowiedzi

Brać kobity, wsadzać je za kierownicę (warunek uczestnictwa) i przyjeżdżać ;)

Ja jadę na zasadzie, że daję auto i siebie jako pilota ;]

 

Cytuj

Kobieca impreza!
Zapraszamy na off-roadowe zabawy, które dla Was przygotowaiśmy. W planie do przejechania trasa turystyczna, będą konkurencje i zabawy terenowe, tor, dziwne manewry i zadania w których pilot będzie musiał się wykazać, ale to wszystko bez ciśnienia, na wesoło. Będziemy zdobywać punkty i wygrywać nagrody. W ramach imprezy ciepła strawa w ciągu dnia + ognisko na zakończenie, a przy nim integracja. Za kierownicą auta może siedzieć tylko kobieta, płeć pilotów i osób towarzyszących dowolna. Zapraszamy z dziećmi, wujkami, przyjaciółkami...

 W tym roku dzień kobiet robimy wspólnie Świętochów Village Circout i OFF-FEAR. 

 Co się będzie działo? 
- Zaprosimy Was na trasę po road-booku, nie będzie ona trudna technicznie ale przygotowaliśmy podstępne zagadki, odpowiadając na nie zdobywacie punku.
- Będziecie zdobywać pieczątki (dla niezorientowanych - trzeba podjechać w odpowiednie miejsce aby zetknąć ze sobą pieczątkę i przymocowaną do auta kartkę), pieczątki będą o różnym stopniu trudności, zawsze radzimy obejrzeć, przemyśleć i dopiero potem na spokojnie podejść do próby. Każda pieczątka to punkt w konkurencji.
- Konkurencje techniczne, będzie to szereg zabaw w których kierowca i pilot będą musieli wykazać się umiejętnościami precyzyjnej jazdy wg określonych zasad, punkty zdobywamy za wykonanie zadania, a nie za czas.
- Konkurencje na współpracę kierowca-pilot, podobnie jak konkurencje techniczne będą polegały na wykonaniu zadań ale o zwycięstwie i zdobyciu punktów zadecyduje przede wszystkim współpraca między osobami w załodze.
- Konkurencje dodatkowe, będą niespodzianką, będziemy je proponować w przypadku gdy załogi zdobędą identyczną ilość punktów w ciągu całego dnia.

- Jest możliwość wypożyczenia na tą imprezę auta wraz z instruktorem.

- Jest możliwość wynajęcia animatrorki zabaw dla dzieci.

- Będzie dobre jedzenie, dobre bo naturalne :)

- Tutaj przeczytacie więcej: http://www.off-fear.pl/dzie--kobiet.html

- Tutaj zgłaszamy udział wypełniając formularz: http://klubtrenerowbiznesu.pl/ankieta/index.php/443152?lang=pl

Macie pytania, wątpliwości, potrzebujecie porady, więcej informacji, specyficzne potrzeby? Cokolwiek, dzwońcie lub piszcie:
[email protected] tel. 601641117

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tomirek napisał:

Z Beatą w jednej firmie pracowałem kiedyś ;]

Ja nie mogę bo pracuję, ale Danuśka coś brzęczy, żebym dał jej Frotkę, bo z koleżanką się chce wybrać :panic:

 

To daj, postaram się upilnować :hehe:

 

A Beatę przecież poznałem na Dniu Dziecka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.