Skocz do zawartości

Blue&Me NAV


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak, kieeeedys dawno temu kupiłem centralkę, antenę i kabelek coby uruchomić nawigację piktogramową. Potem coś zepsułem przy upgrade softu i mi ta nawi nie działała, wyświetlała tylko pierwsze literki na zegarach i się zawieszała, a wczoraj po aktualizacji do Multiecuscan do 3.5 zauważyłem nowe opcje do zabawy zegarami, pokombinowałem i wsio zaczęło działać ;] jedno ale, kabelek który kupiłem używany, ten do podłączenia GSM i GPS, miał urwaną wtyczkę GPS i teraz pytanie czy kojarzy ktoś z was czy można taką wtyczkę kupić osobno (jakieś oznaczenie jej), bo inaczej muszę za 200 PLN kupić wiązkę w ASO ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wątek dużo ciekawych osób w nim pisze, top się pochwalę, udało mi się dziś osiągnąć cel:

IMG_0625.JPG

Dziękuję za uwagę ;] 

 

Ps. Są nowsze mapy niż z 2010 roku? :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pado napisał:

i po co to robił jak nową furę zamówił :}

 

bo mnie to kosztowało 22 PLN brutto + godzinkę siedzenia w aucie :phi: no i wstyd oddawać coś co jest niesprawne :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.