Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

szastan

sysadm
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez szastan

  1. będę kombinował
  2. kurde bez udaru to tam nic nie idzie
  3. To może odpisze wszystkim i każdemu z osobna pustak nie biały, szary taki. Uchwyt ma cztery otwory montażowe, układają się w trapez. Też myślałem o kotwie chemicznej, pewnie na tym stanie jak w czymś to pomoże to mogę zrobić fotki
  4. Może ktoś z was ma dobry sposób, otóż mam w piwnicy ścianę z pustaków. I postanowiłem przymocować do tejże uchwyt, ramię 50cm, ciężar do 10kg. Próbowałem metalowych kotw rozporowych, wylazły. Zabetonować w otworze pręt? Jakieś inne kołki? A, na wylot się przewiercić nie mogę niestety.
  5. Czy się opłaca czy nie opłaca, każdemu według sumienia. Uznałem że na tyle małe pieniądze że się wybiorę. Swoją droga mam nadzieję że w końcu odpalą swój salonoserwis gdzieś w okolicy 3city, do Poznania jednak 3h telepania irytuje. W każdym razie, wyszło że nic nie wyszło, Tesla odrobiła pracę domową z Q&A, jedyne co mi zrobili to odpowietrzyli układ chłodzenia. Poza tym stan bez zastrzeżeń, szczególnie się cieszę że nic w zawiasie się nie dzieje, biorąc pod uwage jak niektóre wertepy po których się poruszam wyglądają. Aha, 80kkm było powodem
  6. Tak też to zauważyłem przedwczoraj, poprzedniej zimy nigdy nie zdążyło się aby całkowicie odciął. O ile pamiętam gdzieś w aktualizacjach na przestrzeni roku był update dot zarządzania baterią, stawiam że to zmienili
  7. YL

    szastan odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    YL będzie prawie tak samo idealny na zakupy do centrum handlowego dla mamy z dzieckiem jak X. I tylko performance coby szybciej można było stać w korku
  8. szastan odpowiedział Maxit na temat - Forum EV
    Jaka spółdzielnia? Mam własne przyłącze i umowę z dystrybutorem, kwoty podawalem z uwzględnieniem wszystkich składowych. Teraz jest już wyżej ale też absolutnie akceptowalnie: Koszt kWh szczyt 1,11 zł Koszt kWh poza szczytem 0,63 zł
  9. Eko-Barbarzyńca jeśli już
  10. Niech dokładają a ja dalej jak zwierzę będę przecierać obiektyw
  11. Zdjąłem, po kilku jazdach mi wyszło że kamera brudzi się tak jak i bez osłonki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. szastan odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    Jak czytam ten wątek to jestem dumny że duch AK żyje i ma się świetnie a to już przeszło ćwierć wieku jak jest na tym łez padole 🧌
  13. Lekko się przesunęła po pierwszej jeździe. Czymś gumowatym by trzeba uzupełnić coby usztywnić
  14. teściowa tam nie patrzy
  15. U mnie niestety „akurat taki filament był pod ręką”
  16. szastan odpowiedział szastan na temat - Zrób to sam
    liczyłem że istnieje konstrukcja która choćby obniża napięcie wyjściowe z tych 1,5 do 1,4V np na jakichś ostatnich %. Nie mam pojęcia czy jak to możliwe
  17. strzała, takie zagadnienie, szukam akumulatorków AA z założeniami takimi: - ⁠gniazdo ładowania z USB-C - ⁠⁠napięcie 1,5V, czyli jak klasyczna bateria - Li-Poli najlepiej, byle nie NiMh, tudzież cokolwiek co charakteryzowało się efektem pamięci - ⁠⁠napiecie spadało liniowo a nie nagle jebs nie działa I ten ostatni punkt sprawia mi największe problemy, może ma kto doświadczenie w tej materii
  18. i nie zachowałeś tradycji, trzeźwy bydlaku
  19. powiadomiłem moderatora za wpis nastawiony na wprowadzanie chaosu!
  20. szastan odpowiedział szastan na temat - Tesla
    Meh, prędzej dodamy R
  21. @HanYs nie zawiedź nas
  22. szastan odpowiedział PawelWaw na temat - Infrastruktura
    albo GW przy BP przy A2 albo chwile wczesniej Ionity przy Shellu tez przy A2. Z powrotem masz spoko GW w galerii handlowej akurat pod jakieś żarcie. Chociaż nie jestem przekonany czy nie dojedziesz do SuC przy Tesla GigaBerlin
  23. FSD

    szastan odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    o panie, ile już razy w skodzie wyłączyłem sobie ładowanie bo śmiałem odblokować centralny zamek z pilota. Szczególnie fajna sprawa na takiej ładowarce Orlenu, która ma timeout stanu w aplikacji kilkuminutowy i stoisz jak ten ciul, odpinasz i wpinasz kabel kilka razy, odświeżenie app... user experience na najwyższym poziomie
  24. No tak u cb jak i w rejonach Europy zachodniej / północnej jest ok. Rejon CEE / CSE jest niestety przez Teslę potraktowany planem minimum. Na szczęście już takie IONITY potrafi i stawia sensowne HUBy na MOPach i doskonale SuC uzupełnia.
  25. Mhm problem w tym że to stawanie się pokrywa z tym gdzie/kiedy chce 😱

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.