Zawartość dodana przez szastan
-
Turbo mocne mocowanie wieszaka do pustaka
będę kombinował
-
Turbo mocne mocowanie wieszaka do pustaka
kurde bez udaru to tam nic nie idzie
-
Turbo mocne mocowanie wieszaka do pustaka
To może odpisze wszystkim i każdemu z osobna pustak nie biały, szary taki. Uchwyt ma cztery otwory montażowe, układają się w trapez. Też myślałem o kotwie chemicznej, pewnie na tym stanie jak w czymś to pomoże to mogę zrobić fotki
-
Turbo mocne mocowanie wieszaka do pustaka
Może ktoś z was ma dobry sposób, otóż mam w piwnicy ścianę z pustaków. I postanowiłem przymocować do tejże uchwyt, ramię 50cm, ciężar do 10kg. Próbowałem metalowych kotw rozporowych, wylazły. Zabetonować w otworze pręt? Jakieś inne kołki? A, na wylot się przewiercić nie mogę niestety.
-
End of Warranty check
Czy się opłaca czy nie opłaca, każdemu według sumienia. Uznałem że na tyle małe pieniądze że się wybiorę. Swoją droga mam nadzieję że w końcu odpalą swój salonoserwis gdzieś w okolicy 3city, do Poznania jednak 3h telepania irytuje. W każdym razie, wyszło że nic nie wyszło, Tesla odrobiła pracę domową z Q&A, jedyne co mi zrobili to odpowietrzyli układ chłodzenia. Poza tym stan bez zastrzeżeń, szczególnie się cieszę że nic w zawiasie się nie dzieje, biorąc pod uwage jak niektóre wertepy po których się poruszam wyglądają. Aha, 80kkm było powodem
-
Brak hamowania regeneracyjnego na zimnej baterii
Tak też to zauważyłem przedwczoraj, poprzedniej zimy nigdy nie zdążyło się aby całkowicie odciął. O ile pamiętam gdzieś w aktualizacjach na przestrzeni roku był update dot zarządzania baterią, stawiam że to zmienili
-
YL
YL będzie prawie tak samo idealny na zakupy do centrum handlowego dla mamy z dzieckiem jak X. I tylko performance coby szybciej można było stać w korku
-
Idzie nowe...
Jaka spółdzielnia? Mam własne przyłącze i umowę z dystrybutorem, kwoty podawalem z uwzględnieniem wszystkich składowych. Teraz jest już wyżej ale też absolutnie akceptowalnie: Koszt kWh szczyt 1,11 zł Koszt kWh poza szczytem 0,63 zł
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y
Eko-Barbarzyńca jeśli już
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y
Niech dokładają a ja dalej jak zwierzę będę przecierać obiektyw
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y
Zdjąłem, po kilku jazdach mi wyszło że kamera brudzi się tak jak i bez osłonki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowy Y
Jak czytam ten wątek to jestem dumny że duch AK żyje i ma się świetnie a to już przeszło ćwierć wieku jak jest na tym łez padole 🧌
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y
Lekko się przesunęła po pierwszej jeździe. Czymś gumowatym by trzeba uzupełnić coby usztywnić
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y
teściowa tam nie patrzy
-
Osłonka tylnej kamery dla 3/Y
-
akumulatorki
liczyłem że istnieje konstrukcja która choćby obniża napięcie wyjściowe z tych 1,5 do 1,4V np na jakichś ostatnich %. Nie mam pojęcia czy jak to możliwe
-
akumulatorki
strzała, takie zagadnienie, szukam akumulatorków AA z założeniami takimi: - gniazdo ładowania z USB-C - napięcie 1,5V, czyli jak klasyczna bateria - Li-Poli najlepiej, byle nie NiMh, tudzież cokolwiek co charakteryzowało się efektem pamięci - napiecie spadało liniowo a nie nagle jebs nie działa I ten ostatni punkt sprawia mi największe problemy, może ma kto doświadczenie w tej materii
-
3 lata, 100 kkm, 7 baterii, jeden las
i nie zachowałeś tradycji, trzeźwy bydlaku
-
Bardzo niezbędna wiadomość
powiadomiłem moderatora za wpis nastawiony na wprowadzanie chaosu!
- Rozszerzonko 🛻
- Rozszerzonko 🛻
-
Warszawa Berlin
albo GW przy BP przy A2 albo chwile wczesniej Ionity przy Shellu tez przy A2. Z powrotem masz spoko GW w galerii handlowej akurat pod jakieś żarcie. Chociaż nie jestem przekonany czy nie dojedziesz do SuC przy Tesla GigaBerlin
-
FSD
o panie, ile już razy w skodzie wyłączyłem sobie ładowanie bo śmiałem odblokować centralny zamek z pilota. Szczególnie fajna sprawa na takiej ładowarce Orlenu, która ma timeout stanu w aplikacji kilkuminutowy i stoisz jak ten ciul, odpinasz i wpinasz kabel kilka razy, odświeżenie app... user experience na najwyższym poziomie
-
Ranking infrastruktury
No tak u cb jak i w rejonach Europy zachodniej / północnej jest ok. Rejon CEE / CSE jest niestety przez Teslę potraktowany planem minimum. Na szczęście już takie IONITY potrafi i stawia sensowne HUBy na MOPach i doskonale SuC uzupełnia.
-
Ranking infrastruktury
Mhm problem w tym że to stawanie się pokrywa z tym gdzie/kiedy chce 😱