Skocz do zawartości

195/45R15 - jakie rozwiązania??


Kooboosh

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście proponowali do t-jeta, aby móc pozostać w wymienionym w tytule rozmiarze?

Do wyboru ze świeżych opon jest:

- uniroyal rainsport 3

- toyo t1r

- federal ss595

 

czy macie porównanie tych modeli?

 

PS. tak, będę miał dwie sztuki z r888 lub podobnymi, ale inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Coupe miałem/mam 595rs-r R16/R17 i nie mam co narzekać. Może jedynie wolę w głębokim deszczu nie szaleć z nimi. Opinie ogólnie mają raczej dobrą i na pewno są trwalsze od r888. Natomiast ss595 to chyba bardziej "cywilna" opcja więc może nie koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiem do czego te oponki potrzebujesz w takim razie :hehe: Wspomniałeś o r888 no to napisałem o federalu, który jest tańszy i trwalszy ale chciałem zwrócić uwagę, że "ss" to co innego niż "rs-r" bo może się niektórym wydawać, że ten sam numer to wyjdzie na to samo, a jest jeszcze EVO ;). Napisałeś "do t-jeta" no to uznałem, że szukasz czegoś bardziej bezkompromisowego choć w sumie wymienione oponki jak t1r czy ss595 są oponami bardziej na co dzień. Niejednoznaczne to było dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michaswawa napisał:

 teraz przymierzam sie do 3 i maja dobre opinie

 

no więc ja mam to samo, zresztą mam 3ki w służbowym aucie i są super.... no ale to zwykły cywilny samochód więc bez porównania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
Dnia 20.03.2017 o 22:28, Kooboosh napisał:

r888 robią w rozmiarze 195 50 15

Ja szukam w rozmiarze 195 45 15

Cokolwiek, co klei...

Miałem ten sam problem i zakupiłem: Vrederstein Sportrack 5 ( 195/45 r15) trzymają super na mokrym i suchym do tego mają rant ochronny na felgę.

Z innych co mi proponowano to Uniroyal RainSport -ale ta opona raczej się zużyje po 2 latach użytkowania (za to klei super - kilku znajomych ją używa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.