Zawartość dodana przez Michaswawa
-
PRoblem z ciśnieniem oleju
Ja nie zakładam żadnych restryktorow i nic się nie dzieje i turba nie puszczają oleju.
-
PRoblem z ciśnieniem oleju
Panowie po co restryktory do tych turbin ??? Co one dają ?? Tylko się turba przycieraja 😁
-
TURBO zrób Se sam
musi być typowe do Stilo z dużą ilością listków na docisku, numer mam y garażu jutro mogę ci podesłać.
- 1.2 16V 86KM z p1 vs 80KM z p2
- Slick Hankook
-
Slick Hankook
Ja byś chciał to mam Avon ZZS 185/55/13 po przelocie Góra 5km
-
silnik wentylatora chłodnicy seicento 1,1 mpi
Wrzuć sobie wentylator od klimy z passata bez problemu wchodzi w koszyk mpi
-
Obróbka głowicy(porting)
Firmę DZIAK z Lublina robiłem u nich cały motor z tulejowaniem itd i polecam.
-
Rzucanie silnikiem jakby miało go rozsadzić ;/
oddaj kompa do kolegi Krzysztof Pytlarz na FB to ogarnie to tyrkolenie
-
swap sc900 na 1.2 16v 86KM
Załóż sobie chłodnice z 1.1 moi bardziej wydajna bo większą.
-
Blok silnika 1.2 8v z PII jest inny niż z PI?
.
-
Silnik 1.4 + mocna skrzynia
http://allegro.pl/mechanizm-q2-szpera-alfa-romeo-nowy-oryginal-i6380343670.html
-
1.2 8v - moment dokręcania główek korbowodów?
Nad wymiar dali nie nominal
-
Poszerzenie kanalów dolotowych a uszczelka.
To dopasuje uszczelki pod kanaly i kolektory, Słowo Porting
-
uklad chlodzenia po uturbieniu
Wolał bym raz na rok wymienić szczotki niż ugotować silnik przez Spala.
-
uklad chlodzenia po uturbieniu
Zakładaj z Passata od Klimy na pewno wejdzie
-
uklad chlodzenia po uturbieniu
spal ma góra 120Watt a np. z mondeo ma 350Watt
-
Konserwacja i pozbywanie sie rudej
Ja używam oryginalnej tzw okrętówki i jakoś nie narzekam
-
Seicento abarth zapis w dowodzie
Zgadza się nazwa abarth nie występuje w VIN-ie
-
jaka metoda na dobre odprezenie t-jet
A jakiej grubości przekladke zastosowaliscie ?
-
jaka metoda na dobre odprezenie t-jet
Panowie jak odprężacie swoje silniki t-jet i nie tylko ?? 1.Dwie uszczelki i przekładka w środek ? 2. Jedna uszczelka rozwarstwiona i w środek przekładka ?
-
felgi 15" w cento
zalozylem do zdjecia zabaczyc jak z tym wygląda, bo dopiero po 8 latach przypomnialo mi sie ze cos takiego kiedys kupowalem
-
felgi 15" w cento
ja mam swoje 15 7j Et 37 i wchodza elegancko bez dystansów zawias gwint
-
Montaż czujników ABS - montaż kontroli trakcji
Z przodu czujnik jest wcisniety w piaste i sygnal czyta z lozyska nie z koronki na przegubie. Zalatw sobie cala zwrotnice z piasta,wymien lozysko i czujnik to bedziesz mial gotowy zestaw nie baw sie w uzywki.
-
głowica - dylemat
Widac wzery w miejscu uszczelki termostatu a to miala byc nowka. Wypicowana i pomalowana.