Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Michaswawa

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Michaswawa

  1. Ja nie zakładam żadnych restryktorow i nic się nie dzieje i turba nie puszczają oleju.
  2. Panowie po co restryktory do tych turbin ??? Co one dają ?? Tylko się turba przycieraja 😁
  3. Michaswawa odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    musi być typowe do Stilo z dużą ilością listków na docisku, numer mam y garażu jutro mogę ci podesłać.
  4. wiem ze pierwsze P1 miały też podwójne spreżynki zaworowe
  5. Michaswawa odpowiedział Grzechu46 na temat - Centomania
    . . .
  6. Michaswawa odpowiedział Grzechu46 na temat - Centomania
    Ja byś chciał to mam Avon ZZS 185/55/13 po przelocie Góra 5km
  7. Wrzuć sobie wentylator od klimy z passata bez problemu wchodzi w koszyk mpi
  8. Firmę DZIAK z Lublina robiłem u nich cały motor z tulejowaniem itd i polecam.
  9. oddaj kompa do kolegi Krzysztof Pytlarz na FB to ogarnie to tyrkolenie
  10. Załóż sobie chłodnice z 1.1 moi bardziej wydajna bo większą.
  11. http://allegro.pl/mechanizm-q2-szpera-alfa-romeo-nowy-oryginal-i6380343670.html
  12. Nad wymiar dali nie nominal
  13. To dopasuje uszczelki pod kanaly i kolektory, Słowo Porting
  14. Wolał bym raz na rok wymienić szczotki niż ugotować silnik przez Spala.
  15. Zakładaj z Passata od Klimy na pewno wejdzie
  16. spal ma góra 120Watt a np. z mondeo ma 350Watt
  17. Ja używam oryginalnej tzw okrętówki i jakoś nie narzekam
  18. Zgadza się nazwa abarth nie występuje w VIN-ie
  19. A jakiej grubości przekladke zastosowaliscie ?
  20. Panowie jak odprężacie swoje silniki t-jet i nie tylko ?? 1.Dwie uszczelki i przekładka w środek ? 2. Jedna uszczelka rozwarstwiona i w środek przekładka ?
  21. zalozylem do zdjecia zabaczyc jak z tym wygląda, bo dopiero po 8 latach przypomnialo mi sie ze cos takiego kiedys kupowalem
  22. ja mam swoje 15 7j Et 37 i wchodza elegancko bez dystansów zawias gwint
  23. Z przodu czujnik jest wcisniety w piaste i sygnal czyta z lozyska nie z koronki na przegubie. Zalatw sobie cala zwrotnice z piasta,wymien lozysko i czujnik to bedziesz mial gotowy zestaw nie baw sie w uzywki.
  24. Widac wzery w miejscu uszczelki termostatu a to miala byc nowka. Wypicowana i pomalowana.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.