Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Michaswawa

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Michaswawa

  1. To co mi polecili to już kupione jutro pierwsze palenie
  2. > Witam > Powiedzcie z doświadczenia czy warto płukac chłodnice jakimis odkamieniaczami itp Jesli tak to > jakie polecacie i cxzy wogóle to cos daje czy na robie sobie jeszcze wiekszego bałaganu > Chodzi o to ze mój nowy nabytek mocno sie grzeje mimo ze ma LPG nie ma upałów a wiatrak włacza sie > w mieście co pare minut Mysle ze to zakamieniona chłodnica bo jak go kupiłem to zamiast płynu > był tylko jakis brazowy szlam > Wszelkie rady mile widziane tak jest jak sie uklad chłodzenia zalewa zwykłą woda tak duzo kosztuje plyn do chłodnic, orlen 30zł 5l
  3. > Pewnie nie uwierzysz, a już tym bardziej nie zastosujesz: mój mechanior powiedział mi 500 km > spokojnej jazdy na bardzo ograniczonych obrotach na byle jakim ścierwie minieralnym (zgodnym > ze spec. silnika), potem kolejne 1000 km bardziej agresywne, dalej na ścierwie, tylko > wymienionym, potem olej docelowy z nowym filtrem i jazda. Tak mniej więcej zrobiłem, silnik > żyje na razie 60kkm zastosuje ta metode
  4. Panowie jakim olejem zalać silnik na dotarcie ?? i ile czasu,km trzeba docierać ??
  5. teraz bedziesz mogl pojechac bo hamulce beda a nie tylko 0.5b i koniec
  6. > Jak chcesz to mam taniej, ale dziwne bo ja miałem front 257 i tył ar145 i seryjna działała jak na > fabrycznym zestawie,sam sie zastanawiam nad zmianą bo własnie złozyłem układ na 4 tłoczkach z > przodu i albo mam zle odpowietrzone albo pompa juz nie wydaje w tym przypadku,tylko ze szkoda > mi zmianiac serwo bo mam nowe Zgadza sie ja tez mam 257 i nie narzekam, teraz kupilem nowa pompe i serwo i mysle ze bedzie znowu dobrze
  7. > Hmm, myślałem, że to normalne W takim razie chyba też mam to zepsute Moim zdaniem też to jest normalne
  8. Michaswawa odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > A kolektor wydechowy z T-Jet do 1.4 16v pasoje? jest to ten sam blok cz trzeba bd spawac? > a jak sie ma sprawa komputera? > na kompie z 1.2 16v pojdzie czy jakis remap??? > pzdr seria kol z t-jeta podejdzie i do tego swinie
  9. Michaswawa odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Witam. mam takie pytanie odnosnie: > Uturbiał juz ktos z was 1.4 16v? > Jaka turbine najlepiej wybrac do soft turbo? > kopułka na przepustnice raczej odpada? > Jakie wtryski najlepiej wsadzic i z czego w tym silniku przy uturbieniu > zeby byly 4 wtrski bez dodatkowych > ogolnie chce zeby pompowalo max 1 bar > pzdr Jak chcesz max 1 bar to zakladaj turbo vl36 i wtryski z t-jeta IC Marea
  10. Michaswawa odpowiedział _cookie_ na temat - Centomania
    > Na tym walku jezdze juz dwa lata i nic sie nie dzialo... ostatnio silnik mi opadl bo lapa pekla i > od tego czasu glupieje podmień sąde najlepiej zrobisz.
  11. Michaswawa odpowiedział proshotter na temat - Centomania
    > Panowie które lepsze turbo do T-Jeta, TD04-16T, czy GT2056s? > Jakie moce można na nich osiągnąć? Na gt2056s seria walki i wieksze wtryski 1.9b 274KM 1.1 cos w granicach 220KM
  12. > Czy czujniki położenia wału do różnych Fiatów (silniki benzynowe), takie jak w aukcjach poniżej, > różnią się czymś czy można je stosować zamiennie? > Seicento > Punto > Marea jest wlasnie roznica bo z kolega Czaka nie moglismy odpalić mpi na czujniku z spi.
  13. Michaswawa odpowiedział Matiq na temat - Centomania
    > http://allegro.pl/regulatory-camber-plates-do-fiat-cinquecento-i4967571241.html ktoś juz na tym jezdzi ?
  14. Michaswawa odpowiedział AZI ST na temat - Centomania
    > chodzi o to?? > http://allegro.pl/korektor-hamulca-fiat-siena-ilo-i4874772638.html Takie beda bardzo dobre ja mam cos takiego
  15. Michaswawa odpowiedział AZI ST na temat - Centomania
    > Gadasz, że tam będzie aż tak zaje...ane??? Zaluz korektory ze sieny i po klopocie.
  16. > foto na świeżo po malowaniu, więc się świeci jak.. do tego z kalkulatorka > ale może coś dadzą To nawet nie wypiaskowales przed malowaniem ??
  17. > A ja widzialem weza, ktory pieknie spuchl i przeplywu nie bylo > Szczegolnie trzeba uwazac na chinszczyzne... > Ale kto co lubi...wydajac na projekt np 10kpln oszczedzac na wezu np smarowania T A kto tyle wydaje... ludzie chca robic po taniosci a potem sa komentarze ze bylo cabbooommm bo silnik nie wytrzymie takiego doladowania.
  18. > Ja kolega kupi to dla mnie 5% zysku Ok tylko niech kupi...
  19. > A może coś takiego? > http://allegro.pl/tarcza-spiek-1-4-16v-200mm-seicento-punto-stilo-i4847127942.html Bardzo dobre rozwiazanie
  20. Michaswawa odpowiedział proshotter na temat - Centomania
    Gt 2056s idealne.
  21. > Ja strojeniem sie nie zajmuje, wiec oddaje osobom ktore sie znaja a pewne sie nie znaja... porównanie Korby : tłoki :
  22. > To teraz postarajcie się ze strojeniem bo szkoda by było takie ładne zabawki popsuć Ja strojeniem sie nie zajmuje, wiec oddaje osobom ktore sie znaja a pewne sie nie znaja
  23. Moje zabawki juz doszły
  24. > a przy ilu takie zacznie puszczać? ja tyle czasu jezdzilem na seria 1.4 16V i nie bylo z nim zadnego problemu
  25. > A pod zamach z 1.2 16V podejdzie? > Jakie dokładnie to sprzęgło (średnica)? podejdzie średnica 200mm

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.