Zawartość dodana przez Michaswawa
-
Jaki olej na dotarcie silnika swiezo po remoncie
To co mi polecili to już kupione jutro pierwsze palenie
-
Płukacze do chłodnic
> Witam > Powiedzcie z doświadczenia czy warto płukac chłodnice jakimis odkamieniaczami itp Jesli tak to > jakie polecacie i cxzy wogóle to cos daje czy na robie sobie jeszcze wiekszego bałaganu > Chodzi o to ze mój nowy nabytek mocno sie grzeje mimo ze ma LPG nie ma upałów a wiatrak włacza sie > w mieście co pare minut Mysle ze to zakamieniona chłodnica bo jak go kupiłem to zamiast płynu > był tylko jakis brazowy szlam > Wszelkie rady mile widziane tak jest jak sie uklad chłodzenia zalewa zwykłą woda tak duzo kosztuje plyn do chłodnic, orlen 30zł 5l
-
Jaki olej na dotarcie silnika swiezo po remoncie
> Pewnie nie uwierzysz, a już tym bardziej nie zastosujesz: mój mechanior powiedział mi 500 km > spokojnej jazdy na bardzo ograniczonych obrotach na byle jakim ścierwie minieralnym (zgodnym > ze spec. silnika), potem kolejne 1000 km bardziej agresywne, dalej na ścierwie, tylko > wymienionym, potem olej docelowy z nowym filtrem i jazda. Tak mniej więcej zrobiłem, silnik > żyje na razie 60kkm zastosuje ta metode
-
Jaki olej na dotarcie silnika swiezo po remoncie
Panowie jakim olejem zalać silnik na dotarcie ?? i ile czasu,km trzeba docierać ??
-
Rodzaje pompy hamulcowej PUNTO
teraz bedziesz mogl pojechac bo hamulce beda a nie tylko 0.5b i koniec
-
Rodzaje pompy hamulcowej PUNTO
> Jak chcesz to mam taniej, ale dziwne bo ja miałem front 257 i tył ar145 i seryjna działała jak na > fabrycznym zestawie,sam sie zastanawiam nad zmianą bo własnie złozyłem układ na 4 tłoczkach z > przodu i albo mam zle odpowietrzone albo pompa juz nie wydaje w tym przypadku,tylko ze szkoda > mi zmianiac serwo bo mam nowe Zgadza sie ja tez mam 257 i nie narzekam, teraz kupilem nowa pompe i serwo i mysle ze bedzie znowu dobrze
-
Problem - hampel, obroty, chgw co to
> Hmm, myślałem, że to normalne W takim razie chyba też mam to zepsute Moim zdaniem też to jest normalne
-
TURBO zrób Se sam
> A kolektor wydechowy z T-Jet do 1.4 16v pasoje? jest to ten sam blok cz trzeba bd spawac? > a jak sie ma sprawa komputera? > na kompie z 1.2 16v pojdzie czy jakis remap??? > pzdr seria kol z t-jeta podejdzie i do tego swinie
-
TURBO zrób Se sam
> Witam. mam takie pytanie odnosnie: > Uturbiał juz ktos z was 1.4 16v? > Jaka turbine najlepiej wybrac do soft turbo? > kopułka na przepustnice raczej odpada? > Jakie wtryski najlepiej wsadzic i z czego w tym silniku przy uturbieniu > zeby byly 4 wtrski bez dodatkowych > ogolnie chce zeby pompowalo max 1 bar > pzdr Jak chcesz max 1 bar to zakladaj turbo vl36 i wtryski z t-jeta IC Marea
-
blad P0170
> Na tym walku jezdze juz dwa lata i nic sie nie dzialo... ostatnio silnik mi opadl bo lapa pekla i > od tego czasu glupieje podmień sąde najlepiej zrobisz.
-
Turbo
> Panowie które lepsze turbo do T-Jeta, TD04-16T, czy GT2056s? > Jakie moce można na nich osiągnąć? Na gt2056s seria walki i wieksze wtryski 1.9b 274KM 1.1 cos w granicach 220KM
-
Czujniki położenia wału - różnice
> Czy czujniki położenia wału do różnych Fiatów (silniki benzynowe), takie jak w aukcjach poniżej, > różnią się czymś czy można je stosować zamiennie? > Seicento > Punto > Marea jest wlasnie roznica bo z kolega Czaka nie moglismy odpalić mpi na czujniku z spi.
-
Negatyw przód cento
> http://allegro.pl/regulatory-camber-plates-do-fiat-cinquecento-i4967571241.html ktoś juz na tym jezdzi ?
-
Blokujący tył
> chodzi o to?? > http://allegro.pl/korektor-hamulca-fiat-siena-ilo-i4874772638.html Takie beda bardzo dobre ja mam cos takiego
-
Blokujący tył
> Gadasz, że tam będzie aż tak zaje...ane??? Zaluz korektory ze sieny i po klopocie.
-
Tylna belka - wzmocnienie
> foto na świeżo po malowaniu, więc się świeci jak.. do tego z kalkulatorka > ale może coś dadzą To nawet nie wypiaskowales przed malowaniem ??
-
Chłodniczka Oleju SC ??
> A ja widzialem weza, ktory pieknie spuchl i przeplywu nie bylo > Szczegolnie trzeba uwazac na chinszczyzne... > Ale kto co lubi...wydajac na projekt np 10kpln oszczedzac na wezu np smarowania T A kto tyle wydaje... ludzie chca robic po taniosci a potem sa komentarze ze bylo cabbooommm bo silnik nie wytrzymie takiego doladowania.
-
Sprzęgło 1.4 T-jet
> Ja kolega kupi to dla mnie 5% zysku Ok tylko niech kupi...
-
Sprzęgło 1.4 T-jet
> A może coś takiego? > http://allegro.pl/tarcza-spiek-1-4-16v-200mm-seicento-punto-stilo-i4847127942.html Bardzo dobre rozwiazanie
- Turbo
-
Co ze swiecami sie stało
> Ja strojeniem sie nie zajmuje, wiec oddaje osobom ktore sie znaja a pewne sie nie znaja... porównanie Korby : tłoki :
-
Co ze swiecami sie stało
> To teraz postarajcie się ze strojeniem bo szkoda by było takie ładne zabawki popsuć Ja strojeniem sie nie zajmuje, wiec oddaje osobom ktore sie znaja a pewne sie nie znaja
-
Co ze swiecami sie stało
-
Jakie sprzęgło do skrzyni 6b stilo i t-jet'a
> a przy ilu takie zacznie puszczać? ja tyle czasu jezdzilem na seria 1.4 16V i nie bylo z nim zadnego problemu
-
Jakie sprzęgło do skrzyni 6b stilo i t-jet'a
> A pod zamach z 1.2 16V podejdzie? > Jakie dokładnie to sprzęgło (średnica)? podejdzie średnica 200mm