Skocz do zawartości

tarcze 257mm na 284mm ?


guttek

Rekomendowane odpowiedzi

Co potrzeba? tarcze, zacisk,jarzmo i blacha. Wedlug epera zwrotnice maja ten sam numer.
Bo gdzieś wyczytałem ze tarcza obciera od wewnętrznej strony i sie nie da:facepalm: a jest tylko 3mm w odsadzeniu tarczy.
Ktos przekładał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładał nie jeden, ponoć pasuje P&P i nie ma kłopotów. Ja miałem robić u siebie ale jest jeden problem, nie wchodzi to w felgi 15", a takowe mam na zimę i nie chcą się skończyć ;) Minimum to 16".

 

Ale o szczegóły pytaj tych co mają, ja znam tylko teorię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja taką teorię i to dość szeroko głoszoną słyszałem dobrych parę lat temu i od tamtej pory komplet gratów czeka aż się opony skończą i przejdę na 16" :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone. 15  stal wchodzi na gruby zestaw. Osłony nie zmieniałem. Wygląda podobnie jak 305 mm z kołami 16"

 

Na szybko wstawione kółko 15  na heble z bravo  150km  .Auto to oczywiscie stilo.     Jakby moderator mogl skleic do kupy dwa posty to by bylo git

//Wafer- gotowe.

20170507_124014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.