Skocz do zawartości

Blotniki...................


Nawro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Panowi i Panie mam pytanko:

jak demontuje sie blotniki w cc??? Tzn chodzi mi o to czy trzeba cos spawac, ciac, giac i itp. W moim CC zgnily troche nadkola i tak zastanawiam sie coby sie nie bawic w wstawianie fragmentow tylko wywalic caly i wstawic dobry tego samego koloru i wszystko. wyjdzie chyba szybciej i taniej. Co myslicie na ten temat?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błotnik jest przykręcany, są 2 albo 3 śruby od góry - widać je jak podniesiesz maskę, kolejne dwie widać po otwarciu drzwi są na słupku,

i chyba jakoś z przodu - ale na 100% jest odkręcany, nic nie trzeba spawać.

Koszt nowego oryginalnego błotnika pomalowanego podkładem to około 60 - 70 zł, w kolorze na giełdzie - nie wiem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> błotnik jest przykręcany, są 2 albo 3 śruby od góry - widać je jak

> podniesiesz maskę, kolejne dwie widać po otwarciu drzwi są na

> słupku,

> i chyba jakoś z przodu - ale na 100% jest odkręcany, nic nie trzeba

> spawać.

> Koszt nowego oryginalnego błotnika pomalowanego podkładem to około 60

> - 70 zł, w kolorze na giełdzie - nie wiem

No i wszystko wiadomo. dzieki bardzo teraz tylko na gielde i szukac. Wielkie dzieki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest przykrecany, musisz maske odkrecic i reszte srub od gory blotnika, wygodnie jest zdjac drzwi i wtedy demontowac blotnik , na ramie drzwi tez jest wkret i na progu kolejny, dodatkowo blotnik jest wklejony na mase uszczelniajaca wiec musisz ja wyciac. aha za 70 zl nowy jest pociagniety czyms tam ale podklad to jest zaden, najlepiej uzywka bo uzywka fabryczna jest pomalowana od wnetrza masa gumowa i latwiej sie ja maluje kolorem wystarczy zmatowic i jazda zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie taki dlabel straszny..... wlasnie czytam gazetke i przegladam ogloszenia z czesciami ale jak by Wam cosik wpadlo w rece to dajcie znac. Szukam koloru bordo rocznik 93.

Jakby komus w rece wpadlo niech da znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Wszystkich.

> Panowi i Panie mam pytanko:

> jak demontuje sie blotniki w cc??? Tzn chodzi mi o to czy trzeba cos

> spawac, ciac, giac i itp. W moim CC zgnily troche nadkola i tak

> zastanawiam sie coby sie nie bawic w wstawianie fragmentow tylko

> wywalic caly i wstawic dobry tego samego koloru i wszystko.

> wyjdzie chyba szybciej i taniej. Co myslicie na ten temat?????

trzy sóby gór dwa z boku i jedna na dole... chya no i lamę trzeba wyjąć no i zadzwonić do mnie 500-633-893 i kupić odemnie smile.gif mam do sprzedania 2 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.